to, Àntv. 1612. cum annot, MSS, Abr. Gronovii, - :
404 M:Lhaehs Apoltolii Paroemig gr, & lat, Lugd Bat. 1619.&
cum annot. MSS, Abr. Gronovii. -
4og Diog: Laértius gr. & lat, cum. notis. Varior, & Me-rbenm,;, :
. Amít. 1693, 2 voll, cum annot . MSS. Abr, Gronovir, r. b.
4c6 Jamblichus de. tha Pythagore-gr.-&-lat. cura J. Arcetu,
apud Commelmum 1$98. c. ch. pura & i, MSS.
497 i L.«- »Kuüæ-
U B. Am& 1701 c .annot, MSS |
408 Procli Vita gr..& la, J. A, Fabncn Hamb 17005 ?cum

;; annot; MSS, Abr. Gronovii,. Em
409 Maximus Tynus Latrne, apud Stephanum l;yï. c:am ane
not, MSS.

415 Longinos de Sublimitate gr. & lat. J. 'Icll:i, Trtj ad Rh:
1694. cum annot .MSS. Abr- Gronovii.. T

F3 . '4!0*

46: Autt. Gr. €? Lat. &c. cum MSS.. in Quarti. -

410* Artemidori Oneirocritica gr, & lat. N. Rigaltii, Lutet,

1603. cum annot. MSS.

annot. MSS, g
annot. MSS,
413 — —— —— —— —— —— —— —— ibid.

cum annot. MSS. Abr. Gronovii, -

414 Horapollinis Hieroglyphica gr. & lat. cum not. var. & T.

..dePauw, Traj. ad Kh. 1727, cam annot. MSS. A. Gro-
"^ povii. VEU R
414 Periplus Scylacis Caryandenfis gr. & lat. I. Voffii ft,
" . 1639. Cum annot. MSS.. EU , m
416 Fragmentum Stephani de Urbibus gr. & lat. cura S. Ten-
pulii, ibid. 1679. cum annott, MSS- | ! |

417 - —— — cura J. Gro--

novii, Lugd. Bat. 1681, cum annot. M8S.

i. - "E TL —— ibid. 1681.
cum annot. MSS, : p
-Mg—— — m R —— — jbid. 16$8t.
»cum anuot. MSS. ]. Gronovii. ;
420 — "m — —— jbid. 1681 —

J- Gronovii Exercitat. de Pernicie & cafu Judze, ibid. 1683.
cum annot. MSS, Abr. Gronovii. : :
411 Ptolomzi Evergetz monumentum adulitanum gr. & lat.
cura Leo. Allatii, Romse 163:. cum ann, MSS.- "
432 Jul. Pollucis Onomalticon gr- & lat. Franco£f. 16c8. cum
.annot. M5S. . - t | |
403 Hefychii Lexicon cum mnots varior. cur. C, Sclrevelio
Lugd. Bat. 1668. cum annot. M55. iAbr- Gronovii.

414 Harpocrationis Lexicon gr, & lat. . cura P. ], Mauífaci &-

— H. Valefii, ibid. 1683. cum annot. MS8S. — ;
42j — -——— ÓGrece cum notis J. Gronovii & Valefii, ibid.
— -:.:1696. ch, maj. cum annot. MSS. Abr. Gronovii lig. gall.

416 —— —— —— —— — & obferv. J. Gronovii &
^ Valefii, ibid. 1696. cum aunot. 'MS i | "Ua -
41] —— — — - ibid. 1696. cum annot MSS.
418 H. Valefii note in Harpocrationem. & P. J. Mauffaci no-
tas, ibid. 1683, €nni annot. MSS. :

429 P. J. Mauffaci notz in Harpocrationis Lexicon, Paris. 1614, :

, cum annot. MSS. — . |
430 R. Agricole Tradu&io in Platonis Axiochum de contem-
. menda morte & alia quedem ejusdem Agricole Jine anno €&$

- doto cum not, MSS. 2eefl aliquid,

431

-445

4u&. . Gr. & Lat. Gc. um MSS. 'in;-,anm. 4

431 Q..Ennii Fragmenta, Neapoli 1590, eum arnot;,;MSS, .

M o—— —— cum notis Meruls, Lugd. Bat. 1195'. W

cum notis MSS. P. Scriverii.
433. Plautus F. Taubmanui, Witeb. 16:2, cum annot, MSS.
434 Gruteri & Taubmanni, .3621, cum annot. MSS.
435, C. Lucilii Reliquie cum notis Doufez. Lugd. Bat. Iy9;. !
dis cum annot. MSS. F Df
—— —— — — oufe, ibid. t
.3, Errendauombus MSS. Viii Do&i. : ;97 ii
437 Terentius cum cómment, Donati & notis Fred. Lmdcnbm- :
. gu Francof, 1623. Donati Commemanus collatus eft cum
u- MS Leidenfi a.Jae. Gronovio, ..
A AL i epdd — ibid. 1633, Accedit collatio MS.
Commenzam Donati manu J..F,. Gronovu lt.emq MS. Te-
xentii.

: 439 : — & Plhizdrus cum notis R. Bentleii , Londini x736.

24 voll. cum annot. MSS. Abr. Gronovii.
440 Lucretius eum nots I'.. Fabri, Salmuri t662. cum: notis
MSS. Voffii & Beverlandi, ,
44l —— — in. Ufüm . Delphini cum. notis M. Fayi, Pam.ï
. *1680. Accedit collatio MS. Leidenfis manu Jac. Gronovit,
443 C, V. Catullusex Rec, 1f. Voffii, Lond. 1685. c, ann. MSS,
443 —— Tibullus et Propcrtms, Laut. Par. A723. cum
.charta.pura.& aunot. MSS. Ab. Gronovii.
444 Virgilios cum .notis var. &. M. Servii, Lugd. Bat. 1645'.
cum annot. MSS. Abr. Gronovii . .
& P. Masvxcx, Leov. 1717. »
.yoll. cum annoh MSS. Ab. Gronoyii. !
446 P. Ovidii Memmorphofeos liber Tcmus Davent. 15!9.
cum annot. MSS. :
447 Phedrus cum comment. P. Burmanm Letdxæ 17aT. cnta
annot MSS. Abr. Gronovii. | ..
448. Manilii Aftronomicon cum notis J Scaligeri, ibid. 1$99.
** eum Emendationibus MSS. ]. F. Gronovii.

449 —— TLT —— 1b1d- 1600.
* cüm Emendatxombus viri do&i & collatxone MSS, libri V-
45'0 Wl r T^ "— r : Argentn 16;;*

— cum annot. MSS. . |
451 Papinus Statius cum comment. & notis E. Crufeu, Pans.
4 . 1618. cum.annot. MSS, J. F. Grouovu.
4$1 Thebais Statiana Accuraté emendata nonullis pcrunhbusquæ
additionib. infignita, fine anno & loco c nott. MSS.
4j3 Juvenalis & Perfius cum nottis.varior. Lugd. Bat. 1695.
;cum annot,. MSS, Abr. Gronovu.

. 4f4

48 utt- Gr. g Lati(gc. cum MSS. i Quario.

45-4( ä/l XE!BMaörämlk Eï:äramtmta cuiá "Botiy Varior. & fFama-
ETE .. 1661 2 voll. cum cnarta ut;
. Abr Gronovii,. "þ a &Cüm äüïföt MSS
455 Sidonii Apþoumam .pera cura C Soll
r w ü Panf rygg cum
S V.H C. bertuüattusmurac Br()wen Mo
MSS v g 1603 c aun.
45 — Á s armina, prüolæ Expoti t*ö"
C. notxs Browen et Aro jani Maun Poemata, ïmd1 :gf; cgæ
'wiWou MSS. A. "Gronovii, - "
MM& Vi&lorini Servit-Honorsti, Eutychi Auditoris; 8. M
Honorati Grammatici &c. T'ub. ty37 -cüm annot,MSS
499" Julius; Cafar--com*otis Varior. ex Tebeut" I Dav!m
-^ Qàütabi-3700. cwm*anüof MSS. A:br--Gronovil, - Z

460 N.I. Clceroms Opera omnia cum xlntls Varior. & Gruteu |
e 9

o Umift. a661c ri^b. eum' noris perpetüis MSS. T.-G
. Libri ad Hereüü*æum , &'de Inveitione , de' Oraïore [(ä]rï;ïg;
"écisd Brütum-; " Topica; Oraixones ö;c *collatx funt Cuimn
* Edmombus & cum MSS. 29
461 —— —— —— — mtegr nötxä Grütc -
As H&nä Tác. Gronnw Lügd Bat.' 1693,'4 to.ïn. P vï)rlll $ rä
"Accedunt ejusdem curæ fecunde & coliatrones MSS Ll.
^ btotum de Officiis -^ ^
462. AUE ,.2 : (f de Lembus €üm comment. -
ib Parxf 15$2. Cüi notis MSS. Scahge;x. : Tuznc

463 Oratio pro Lege Manilia, Pro A
& pro Marcellof Lov;äxö lyï]z cum ä;möt Msrgh:a PO:Q
46 — Tufculan uz xones cum .Vari
'[ü-j-xPai"ïla 1564. ctmï aunot. MSS. rlor. cqmm..*,
465 —— de ege Agrara cura P Ram
' eum 'arinot. MSS. 2 lbld ,i4t.
466 : Tuicuianæ Quæürones cumi comm, P. Beroal-

i ïxgn;bäin;ïo?wsg— D Erasmï Laus fhïftmæ .Baf. 1;7?
467 ;gt Lägshxüonamm be E & En prf 15:9, cum 'm-
4?8 TPomp. Mï cugä rï S::;ïï*tjl, änotv. 1$92,cum annot. MSS
4 9 "um charta pura &gamaot MSS.. novn Lugd Bar 1699'
ADICE CU odl

: ';nn;t» MSSL 3 ! PWLUM. !bïd 1653. cuæ
'47 —— Appendxx, Lon*

dini 1686. cum annot. MSS.

/*- 478

;

UM

F

4ull, Cn*,&? Lat C'c. «um. MSSS. in-Quanto. 49

473 Petonius ,. 1629 cüm annot MSS.
4 —— w A Gonlali/ de Sal;s, Tmncof 1629 cum
nois.MSS. J. F. & L. T. Gronoworum ,,,,, |
472 ibid. 15«9 (X:;Jm anüäbpk äS Jac - Penzonu. )
76 ———— cum ; nots arior urmanni, Traj. a
d 1709. cutmi 'mnor MSS. Abr. Gronorii. r. *b. U d Rh*
477 C. Plinüi Hitt. Naturahs cum Cummcnt I Mxhchn L;b ÀI.
Halæ .1538. cum annot. MSS...-
477* MgS Secundi Panegyricus. Araeut. 1633' cum annot.
^* Qumtlham Tnffitutiones Oratorfz ,.a ud Al um Ij2I. C
M .MSS. collats a L. T. Gronovio. E Ad N
478 Pomp. Fe[tus & Ver. Flaccus in Ufam. Delph,mx, Amft
.. 1699. chm annot. MSS. Abr. Gronovil. —— :
479 C. Tacxtu;, ápüd Aldam (534. cum annot. MSS.
480 —— Cum notis Varior. . & ]ac Gronovil , Traj.
C Hag 194352 voll cum annot MSS Abr. Gron()vu. "w
481 Suetonius cum notis varior. , & j. G. Grzvii, ibid, 1671.
. cum annot, MS | :
aA Gu — "'""""-'-:-Jlbld ;703
. cum annot. MSS. Abr. Gronovii r. b. m . |
483 L. Florus, Parif. 1$45. c. not. MSS. ol MK |
484 Juftinus, Florus, Ruffus et Oroims, ibid. I;JQ, cuxp an-

432.

not. MSS.

485 ——— :549. cum annot..M5S.
486 —— — €. not. varior. et A.aThyfll, Amü. 16;9 c.

' charta püra et not. MSS.

487 P. Orofias 8. Havercampi, Lugd -Dat. 1738 cum annot,

— MSS. Abr. Gronovii r. b.
488 Ammianus Marcellinus cura F. Lindenbrogii , H&mb, 1609,
* cam ann, M55. J. et A. Gronovmrum $
489 —— — i x lb;d :16o9.
""cara ann. MSS.] F. ]ac et À. Gronovzom

o o U

.cum ann. MSS. J. a Wevelinchoven.
49: —— —— -— cum notis H. Valefii, Parif, 1636.
curmg annot. JMSS. A. Gronovi. -..-
491 —— ——- "— — cura Jacobi Grgnovu, L ]3' ,693.
,. .cum not. MSS A. Gronovu
493 | — !bld 1593,
| cum ch pura & not. MSS. Ms Grox ovii & aliu$ V. D,
494 ägguoml Tym Hiftoria, - Aug Viud. 1$9$. cum annot.

;*

6 : 495

| z
so Ziutf. Gr. €? Lat. &jc. cum MSS. in Quarte:
495 Auius Gellius cüm notis vátior. & T. Gronovii , Lugd. Bat.

766. cum onnot, MSS. Abr. Gronovii,
a — —— ibid. 1766.

496

cum annot. MSS . Abr, Gronovii. H !
497 Apuléus i» Ufum Delphiui cum notis T. Floridi, Parifiis
1688. cum annot, MSS. Abr. Gronovii- r
498 —— Afpologiïa cura J.. Pricei, ibid. 163$. c. nott. MSS.
499 «Isvïs**machi Epiítole cura F. Jureti, Parifiis 1580. cum annot,

400 — — — —— ibíd. 1$80. cum charta

$ r

pura &annot, MSS. " |
$01 —— — -ex recenf. G. Scioppii, Mogunt. 1608.
cum charta pura & cum annot, MSS Abr. Gronovi. ——
$ob ÉAXUTLIUITTU - Jd.1:608. Gifüannbt, MSS.
303 Rei Ruflice Scriptores cura ]. M. Gesneri, Lipfiz 173$.
2 tomi; 6 voll. cum annot, MSS. Abr.Gronovii. — ^.
jo4 M. T. Varro de Re Ruftica, cum charta pura & annot.

MSS. Abr. Gronovii, Deéfl itiium, —^
$os Rei Agrarie Auctores & legescura W. Goefii, Amft. 1674.
d cNMUDIE MSS. ^ — r Cioea C DR
$c6 Scriptores de Agrorum Conditionibus et Conftitutionibus Li-
mitum, Lut. Parif. 1$€4. cum annot, MSS, Hic liber con-
fiat ex' 288. pag. poft quas fequuntur adhuc pagg. «6, MSS;

Quibus praeferiptam eit a manu 7, F. Gronovii , ut vi- .

detur ; Que fegquuntur. feilicet ab bac pagna 289 urgue ad
gaginam 331. ea nos 'omnia, ex vetuflo Colonienfi Echiii
. -Deferipfimus. Addenda vero funt pojl pag. 242. in Pari.
|fienfi EX- LIBRO. XII INNOCENTIUS. V. P. AUC-
.TOR. . DE LITTEKIS NOTIS IURIS. '
y407 H. Putfchii- Grammaticae Latinae Audores antiqui, Hanov,
. 160$. z voll. cum annot. MSS. g um
$08 Hadtrianus de Sermone Latino , Bafil. 15418. fcuapnat, MS3,

jo9 Marmora Arundelia cuia J: Seideni, Lond. i629. cum an-

nott. M5S. | | d |

$1O -
MSS. . | at
311 OQ&. Falconerii Infcriptioues Athletice, Rome 1658. cum
3 annot. MSS. Abr. Gronovii. - o r RRR
$12 T. Reinefii Infcriptio Vetus Auguste Vindelicorum, Li,f.
1655 — J. Jonfenius de Hilftoria Peripatetica, Auguft Gamb,
1642 — T. Reinéfii Epiflolz , Colon, 1667.cum annot, MSS.
313 Cl. Salmafii dus Infcriptiones Veteres, Lut Par, 1619. cuin
*snnob MSS. Ah. Gronovii, !

514

E
$
i
b

I; 4uc. Gr.-£8 Lat. 6c. cum MSS. in Quarte st

hr $14 Tumulus Tit, Flavii Clementis, Urbini 1727. cum annot.
, .MSS. Abr, Gronovii. ia |
of $15 Ful. Urfini Illuftrium Imagines , Antv. 1606, & ]. Fabri -
| W Commeut, in eundem Librum , ibid, 1606. camannot. MSS..-
(ti $16 Familie Romanae cum annot, MSS. - *
$:7 C Patiti Familie Romanae, Lut. Parif. 1663. éum annot.
3. MSS. Abr. Gronovii. i :
0t, 518 J. Oifelii Thefaurus fele&. Numismatum Antíquorum , Amft.

. $677 cum fig. & annot. MSS. — .
" $!9 P. Seguini Seleda Numismata Antqua, Lut Parif: 4684.
| cum aunot, MSS. Abr. Gronovii. j

, jio Seleda Numismata Arntiqua ex muíaeo Jacobi de Wilde, -
| Amít. 1692. cum aunot. MSS. EE ;
8 $21 J. F. Vaillant Seleucidarum Imperium , Lut. Parif. 1681.
» :cum annot. MSS. Abr. Gronovii. GD LUR
523 —— Arfacidarum Imperium, ibid. 1725. 2 voll.
" .cum annot. MSS. Abr. Gronovii.

323 Discours fur les Medaiiles, par L. Savot, ibid. 1627.
" cum annot. M$3. |
* 4« z24 E. Spanhemii Differtationes de Preftantia & Ufa Numis-

U. matum Antiquorum, Amf(t. 1671. cum annot. MSS. Abr.
Q Gronovii,
N $i$ .4. .Agoflini Discorfo fopra le Medaglie &2 Altre An-
by. licaglie, cum fig. fine anno & Loco, cum annot. MSS.
T. 4br. Gronowii, : us i i
hii 526 J. Harduini Nummi Antiqui, Parifiis 1684. cum annot.
M. MSS. Abr. Gromovii & aliorum. |

U. 327 ]. j. Leibnitii Bibl, Norimberg. Mc:mörabïlia., Nor. 1674. —
. S, Faefchius de INummo Pylamenis, Baf. 1680. '

d T. D. Major de Nummis Grece infcriptis, Kil. 1685. ———
: De Numismatibus quibusdam ab(trufis Imp. Neronis Disqui-
M fiuo int, C. Patinum & J. H, Eggelingium! Brem. 1654, —.
m J.H Eggelingius de Orbe ftagneo Antonini, ibid. 1691. —
| P, Tenzélii Sele&a Numismata aurea , argentea. &- aereg
" maximi moduli, Jen. 1693. ——— . ). Smetii Pinacotlieca,
E Nov, Bat. 1647. c. annot MSS. BN J
^ 528 Roma /ntica di Famiano Nardini, In Roma 1665. cum.
; annot. M$S. . ! | i
if 519 A. Donati Roma Vetus ac Recens, ibid. 1648. cum fig,
:mb & annot. MSS. ! |

| o J. Gronovius de Imaguncula Smetïaha* Lugd. Bat. 1693.
I E äum annot, MSS Abr. Gronovii. m 93
$31 L. Avguftini Gemms & Sculpture Antique Depi&te cu-
G a . ; ä :

rà

52 Autl. Gr. &? Lat. eic. -cüm MSS. in' Ouarte.

MSS Abr. Gronovii et aliorum.
$31 À. Gorlæ1 Da&ynotheca €um annót. MSS.
—— —— Explicat. J. Groriovii; Lugd.

"Gronovii

^füg' 2 tom. t vol, c.annot. MSS,
$35 . Gcmmæ Seledie Anuquæ e Muleo ] de 1Wllde, ibid,
*^1703. €. fig. et atnot, MSS.
36 Signa Anthua e Mufeo ]. de lede, ibid. 1700 C ü
"ann! MSS. -

537 B. de Montfaucon Diarium. Itahcum Panf' is 1701 cum an- |

nót, MSS. Abr.. Gronovi.

538 A. Pagi Differtatio Hlypática feu' de Confuhbus Cæfahs,.

Lügd. i689. cum annor. MSS,
5-39] Meurfii Fortuna Attica! —— Archontes- Athenienfes; —
Cecropia, L. B. 16:22. -
Armpagus, ibid..1624, cum ann. MSS.
49 2 —— Orcheftia, ibid. 16:8, —— Pansthenea Eleu.
^finia;- Grscia fenata ibid. 1619. cum annot, MSS.
p de Populis Azucæ, ibid. t6:6. - Reliqua
"Attica' et J. Sponius dc Pagis Atticis
ucsæ, ibid, 1617, ex ipfius aütographo auct. et cum annot.
M5S,

$41 —— —— Ashenæ Aílicm , ibid. 1624, — Solon, Hafn,

1632 Regnum Atticum, Amf(t. 1633. cum annot. MSS.
$43 - z. T hefíeüs , Ultr. t684.
-jbid. -1685, — de.Regtio-Lsconico, ibid. 1687. —— Pire-
-eus; ibid. 1686;'cum annot. MSS. idem de Heracli-
. dis et Ejus Inferenda in T'ra&atibus Variis MSS.

XS*H DO N Creta, Lyprus, Rhodus, Amfít. 1675. cum
. ** annot. MDS ii s :
547- —— stce*läanea Lacomca, ibid. 1661. et Ceramicus

G:emmt:s, "Fraj. ad Rh- 1663..cum annot, MSS.

546 J- Laurenbergi Grzciaà Antiqua, edente, S. Pufendorf, de

1..1660. c. fig. et dunot M$8. Abr Gronovii.

1547 C. Sigonius de Rep. Athenienfium,, Bon. v$64. i. !de Athe-
* nienfium Lacedemouiorum que æmnorrbus, Ven. $$64. ——
de Lege curiata, lbld 15609. —— — de Dialogo , ibid. 1562..

cum annot. MSS.-
548 G. ]. Voffius de Hiflotieis graecis et lat.ms, Lud. Bat
! f651.:2 voll cum annot MSS, :

' €, annott. lVïSS 2 LE (Ey5Q

l

a ]. Gtorovii , Amü 1685. 2 tom, c. fig. Cum annot; :

33
Bat. 1695. P voll. cum Hg et cum annot. MSS Abr. !

i34] El Gemmæ - SCUIPturæ Antlfmæ, Amü. 168 $. |

Pilittratus, ibid. 1625. ——
Le&iones At-

1hemi JAttica,.

—-—-quatuor Art'bus Poþülanbus ; Amft 1669 *

f

k * Vàll. Gr.et Lat. etc cum. MSS.-in. Quartb.. 5$
Xf $40 ä/l SCSuþe:i "Harpocrates ,l 'Traj. ad: Rh. 1687.- cumi atinot.

$f1 —— — Apotheofis Homeri ; Amfít. 1689. c. nott. MSS.
(EMT. $5 J Roüni Antiquitates Romanae, Coloniae 1620. cum an-
"" not MSS. i x
$53 H. Goltuii Thef2urus rei antiquariae uberrimus ,' Antv, -
f 1579. cum annot MSS. Abr. Gronovil. : iO
5;4 M. Z. Boxhornii Quaeftiones Romanae, Lugd. Dat. 1637.
i, cunannot. MSS$. — . C a N
£55 Spon Recberbes curieu[es d'autiquité, a. Lyon. 1683. c.
? mionax - iMSS. DI . r um | actm
556 9$, d ubaan finnmitüe 3ibugentfeit/ SEmft. 1669, m. nf..—

H met jeft)reeben aantefieningen /- ban 2007. donatiiug;
$$7 CIl. Salmafius de re militari Romanorum, Lugd. Bat. 1657.
2 : cüm annot. MSS. u w | .
548 O. Ferrarius de Re Veftiaria, Patav. 1654 cum aunot. MSS,
T $59 A. Rubemius ——7 —— Antv. 166g. cum uB MSS.-
- $60 M. Meibomius: de: Fabrica T'riremium, Amít. 1671. cum

aunot. MSS. ! :
"T | 55;3..,.-1;& Schefferus de Re Vehiculari, Francof. 1671. c, nott.

E $62 — .de . Militia Navali veterum, . Upfal. 1654. Ce
t fig. et cum annot. MSS, Abr. Gronovii. — — j
ano, $63 B. Bachinus de Siftris, "I'raj, ad Rh, t696. c. fig. & annot,
MSS. Abr. Gronovii, | | :
n 464 ]. F. Gronovius de Pecunia vetere; fine T'itulo cum annot;
. :5 MSS, A. Gronovii. : :
(ct, $65 - ! w n m — . Lugd. Bat,
l'te» -* d691. cum annot. MSS. Abr. Gronovii & aliorum. T
d 566 J. Capellus de Ponderibus, nummis & Menfuris, Francof,
.-71606. & D. Angelocrator de Ponderibus, monetis &. men-
cu faris, ibid. 1628. cum annot. MSS. . :

«67; Differtationes Varie de Pretorio & de Originibus Babylonicis
fuüb prefidio J, Perizonii, Franeq. 1687. cum annot. MSS. .
! 168 L. Pignorius de Servis, Aug. Vind. 1613. cumannot. MSS,
u* j69 P. Barmanni Ve&tigalia Populi Romani & Jupiter Fuigura-
) tor, Leide 1734. cum annot, MS5. |
h s7o0 j. Cappelli Hiíloria Sacra & Exotuca, Sedani 1613 , cum |
annot, MSS. Dav. Blondelli. ! i
$71. Monumenta Paderbornenfia et Hiftoria Romana Francica

x6 |
$f : Saxouica,BAïü., 16732. c. fig. et annot. MSS.. . :
l 5723 Memorie Brefciane di Ottavio Rosfi , ín. Brefeia 1693, c,
j i s .fig' G annot, MSS- fes TE - d 33
( : | á

m * 3 $73

4 Aucl. Gr. et Lat. etc. cum. MSS. in. Quarto..

473 P. Scriverii Aliorumque Antiquitates. Batavice, Lugd, Dat.
1611. cum aunot, MSS. | : "
574 S. Petri Hiftoria. Veterum Epifcoporum Ultraj. fedis et Co-
.mmitum Hollandig , Franeq. 1612. cum annot, MSS. P.
,Scïiycru. d du F x :
575 Chbronica von den Antiguitaten des Keiferlitben Stiffts der
, Rómifcben Burg und S$tadi Marsburg , Budisfin1556..c
; anngl:( 111*455-5 j : g , Budisfin1556 cum
E. Spanhemii Orbis Romanus, Londini 1703, n annot.
J MSä. Abr. Gronovii, - LER £ ii ao taai
. Gronovii Geographica. Antiqua, Lued. Bat. 1697.
377 än:not; MSS. Abr.D Gronovii et älic-,rum.gd PA M Ogt cm
573 »Geographiïa Nubien(is, Parif. r619. c. mu't not. MSS. —
Antonini Itinerarium eura P, Wesfelingii, Am(t. W
"- a'nn(ä. MSS. Abr. Gróhovii. Lj/ " peiisie aR
85 H. Glareani Geozraphia, Frib. 1439. et Tuftin :
5 cum annot. VMSSg.:,*- á ,. ,;39 J PL MHl U 89
$81 A. Ortelii Thefaurus. Geographicus, Hanov, cum charta
pura et annot. MSS. A. Gronovii 3 voll, — | |
$482 Ph. Cluverii Introductio in. Geographiam , Guelph. z66r.
cum fig. et anpot, MSS, :
383 €. Cellarii Notitia Orbis Antiqui, Cantab. 1723. c. fig. et
annot. MSS. 11
$84 G. M, Lowiz Kurze Erklürung uebér zavey A fironomifcbe
Karten von der Sonnen - oder Erd- Finfiernis dem 25 3ul.
253748, NNurnb. 1748. met een. gefcbreven Nederd. Ver-
taling. —— . de Munck Grote Zon Ecips ag Tuly
/.3748. Midd. 1748, met- kaarten. — — :
$485 P. Mantuani Carmina Varia, Argent. 1502 — 1506. cum an-
"uget MO56^ s . :
$586 J. Broekhufii Poemata ed. Hoogfílratano, Amft. 1711. cum.
annot. MSS Abr. Gronovii.. ' |
$87 J.S(äafclii Orationes, Roflochi 1569. et feq. cum annot.
488 Orationes et Differtatiories Varig com angot. MSS.
«$9 Visrgrum llluttrium Epiftolz , Parifiis 1526. cum annot.
,. M995. :
$90 Aenee Silvii Epiflole Familiares, Nuremb. 1486. cum an-
not. MSS. - | ,
$91 Francisci Philel&i Epiftolae familiares, fine anno €$ [oco
cjunla) annott.E MæSS. ! s : .
92 ]. Douíae Epittole duse Apologeticae, Lugd. Bat. 1593.
; et J. a Wower de Polymathia, apud F::)bcniäm. 1603. ggrsn
annot. MSS, !

93

g

At Gr. & Lat. 6?c. ewn MSS.-in Quarto. 55

*

$95 L S(,afaubom Epiftolae, Hagae. Com. 1638 cum armot.
MSS |

$Ug - s MU
. 16$5. cum annot. MSS, |
j95 T.Rceinefii Epiftolae, Lipf 1640. &F Brummcrus de Sca-*
binis, ibid. cum annot. MSS
$96 T. Fabri Epiftolze, Salm. 1674 1t:vol cumrxannott. MS3.
$97 ) G. Hagenbuchii Epiftolz Epigraphice , l'iguri 1747. cum
annot, MSS. A. Gronovii, — —
$99 C. G, Plempii Emblemata & Mnfus, Amít. 1616. Ejus-
dem Vermus, ibid. 1622. cum aupot. MSS.
$99 Emblemata pro Toga & Sago, Norimb, cum ann. MSS,
602 Laus Afini, Lugd. Bat. 16:.3 cum annot. MSS.
601 Lexicon Græco Latinumiam recénsia Lucem edltum, apud
Gryphium 1540. cum annot. M$3, !
602. ]. Crispini. Lexicon Graco- Latinum, Londini l;Sx. cum
annot, MSS.
603 C. C. Reitzii Tndex Lucianeus, T'raj. ad Rh. 1746.cum —
not. MSS
604] Servilii Dl&ïünarmm Tng!otton, Amft. löïl L. Ch P-&'
n, MSS. A, Gronovii 3 voll, |
6og G. Morelli Thefaurus Vocum Ommum Latmarum Lugd,
- ^ $€«86. éuam annot. MSS.-
606. Pitifci Lexicon Latino- Beleicum, Dordr. ï733 com
607 D. B. foogfttaaten A3àcberb, eu Vatpuátf v aunot;

curante J. G. Grævxo, Magdeöä

3ibap;beuborh/ ibib, 1736 OUNESS,.
658 G. Hàvercamp de Voce M: y«$, Lugd. Bat. 1694 cum án-
not. MSS.

659 A.Junii Nomenelator O&nlmgu,s xözg cum charta pürà &
cum annot, MSS.
610 A. G. Gehlii Ratio ordmatloms Vcrbomm vriscis Romaais
fec. aur. ulitats, Flamb. 1746. cum ann. MSS.- |

6ir F. Vavallor de Ludlcra Di&ione, Lut. Par. 1658. c. n- :
*MSS,

| üölz S Munfteri D:&.onar:um Chaldaxcnm, Bafil, 1527, cum an»

not. MSS.
613 S Pagnini Hebraica Iuftitutiones, Parif, 1 $49- cam annot.
"* ^MSS. À Gronovii.
614 L de Dieu Grammatica Hebrza, Chaldga, Syriaca & Pcr-
fica, L. B. 1628. c. not. MSS. À. Gronoyii.
615 T. Erpenii Grammáatica Arabica, ibid. 16;6 cum annot.
EE ss

616 C Waferi Inftitutio Linguz Syriace, Lugd. Dat." 1694 —
Elementa nguæ Syriace, Antv. rj72. et D. Severius lgc
| 1*

Ritibus Baptismi , Syriace et Latine,, Antv. 1572.cumannot.,

MSS. Scaligeri et Abr. Gronovii.

617 B. C. Bertiami Comparatio Grammatice, Hebr. et Ambx-

ce 1$84. c. ann. MSS

618 .C. Bovillus de differentia vulgarium. lmguarum et Galhcæ fet-

monis varietate, Parif. 1533. cum ann, MSS. .
619 À. Sennetti Arabxsmus AWitteb. 1658 — M. Was-

,muth Grammatica Arabxca, Amft, 1654, —— D. Cohz.n,;

de Laára de Cünvemenua Vocdbulo):um Rabbinicorum cum
;; Grecis, ibid, 1638.. 4 u Gpmarx Dav:dxs Lyra,;þ.*
* B. 1638, c. annot. MSS.
20 À. O. Urcei Opera Oxmnia. Bafil. lf40. cum anno: MSS

dol hi Radiment. Seript; Harder. 1746. c..hot. MSS. |——
62.: P (Mmf-ram Hore fugm lVg ,. Norzþ 1591, LW vell .cum
jperpetuis annot, MSS..
613 A. Turnebi Adver(aria, Aurehop í604, cüm. anrmt MSS
624 h. S'Sï'ml Loca. &Jomrovaxfa, .Florent, 1 583 €um annot

62$. T , Reinefii variae;Le&tiones, Altemb. 1640.7— . de Deo En—
—'doveliico, ibid. 1657. &. Defenfio , variarum Lcdxonum
.Reinefüi, Rofochisóg3 cum annot, MSS.. . -
626 J- R. Ræb*gms de rebus Cïmczs, Rmt. 1612. cum a*wäm.
MSS . u ;
6*7 T Pálmerii Exceratatt m Auctt. Gxæcps L B.. 196-8,
.aunott. MSS.
'62.—8 ]- . Gronovius de ïCEDICIC & cafü ]äudae Jbl:l 1683.äcum
^ annot. MSS.
6219 — —-——- Defenfio Curae de Exitio ,Judae, ib. 1702 —
. dé Morte ]udæ, 1bxd 1703 cüm annot,.MSS..
630 ,—--i-a- : am——— V, U——, 0 — Ibld 'Z*Cj,ä
cum annot. MSS. s U. Yib w - Hs i r
631. — Mcmem Cofïomana, 1bli 1( 95' C, no&t 'VISS

6331 "— — —— doid. 469$.

-5 Cum ann, MUS-) dT TU PU u du a Ra T Da 64 N
635 - p w — — — 1b1d. 4'1695".
cum ann. MSS. EM
$34 À. Fayus de V:ta et'obitu T. ïuæ Gïm. T 065 ipes- E.
! Bertii. Oratio iu obitum J. Arminii, L.; B. z&*äf).. L.
"Trefestii Loci. communes , ixd. 1604.. "Elénchus

; Al Gymnafii incl. Reip. Haxdeävzcez&æ, mn& JM$CO« ——
— Academiz. Ultraje&tins Inanguratio, Ultr. 1636. —— De
. €lade Exercitus Hispan; ad vicum Tarnhoutum; 1597« ——

Wmüm Sacerdotum coaüüozxam füb utraque in Bohe-
mia

56, Au&t.. Gr. & Lat. E. cuim MSS.-in. Quarto.

H.. Prodromusl Dxü"ertat --hhmquc contra E.. Ro-*

L um — -- O -- 007

"$as Della Difcf,
L MM s

Au&. Gr. & Lat. Gc. cum MSS in Quarto. .57

mia1609. —— Exemplar Lüteraram G. Bethlemi Princ.
"Iranfyivanig. — Nomenclator Synodi Nadonalis Dor-
ádrechianz ,. Dord. 16:8. —— J. Polyandii oratio de diffaien- -
tía jnier confolationes Ethnicas ac Chriítianas , L. B. 1630.
c. not,. M»3.. d hia d
a della Comedia di Dante, fine titulo c. rtot.

/'636 L'hinotenée Vengée 1648. cum amot, MS$8, — ——

.. 633 S. Ignati Epiftole Gr. & Lat. Geneve 1623 ——

sosnon Juibri in Quarte.

3

-638 ]. Pearfon.Vindicie Epiftolarum S. Ignatii. ""*tïg&:e*ïïerth I.

Vofüi Epitole Dwuz. adverfus D. blondellum .. Captab,
.1672. & . M. Scriveneri Apologia pro S, Ecclefie Patribus &
Ecclefia Gallicana, Lond. 1672 o M
639?: B. Cotelerii Ecclefie Grece monumenta gr. &. lat Lut.
Patiüior. 1677 —— [oret a a | A^

640 C. de Biotfu Disputatio ad Afticulum IIIL. Quat(tionis 36

3x partis famma Theologice Divi Th. Aquinatis, Andega-
Vi' lögg E ,,.: , 2 ..1;:;.4. ir—'*n-* Ms
641 C. Hä:nïi Differtationes Variz , Bremae,
643. Lj Pié de Jefuk 'Chrigh, Rarir 0008 — o A M
643 Rabbi Bechi Cbobatb Hallebabotb , V eoet. 303. ( Chr: 1548 )
644. J. F. . Gronovii Poliriones de Ufuris, Juliom, Andium. 1640 -
64* F. C- Schiminckius de fuperabitris, Gxott - 1744-— :

$ ^

646 3iibilegien / lizuren en O200nnantien bau 2Stbertpri /

.. darriem. .. d x
647 €nbonnantie Ban pílip, ben II. op be 3Ount/ Zntty.
648 Xirnobatithan^t plataat ban Br 3Ounte ban ben 21 Sfu

. [1g1622, "RBHap 1620 — -7 .
649 ïgïaïæt op br yeunte/ ibib. 1620 —

6so "Brribenaer ofte Xiguer-2Dnch np be Pitutoe O»bnr

. mantir Sam brr G»unte ibib. 1606 FY
6s: M. Tilemannus Muniz Spiege! , Frantf. 1593. r
p. *(, Duprtantiuá &rafricu bün "Iutreót / Tíott. 1614
652 B. Arndis Muniz bucb. 1610 —— - | !
6$3 Indexad Supplendum &c. — Vaillantium de Nummis cura G.
.de Pfau, 1741 22 |

E

c*--

mpgoxi 6 | 654

58 (( ULirly in Quart, o 0U

654 V:taM Catonvs * x Aurehus de Vms Cäef'amm, BenBVevu—
tus de eadem re. &c Argetit. $65 —
65j —— Philofophorum & Poetarum cum au&ontaubus '& Sen-
tentis aureis eorundem aunexis, Hagenau r$1TO — ^
656 Abu Becri Mohaminedis ibn. Hofcini ibn, Doreidi Azd:enzxs
Poemation Arabice cura E. Scheidii, Harderoóv. 1763
651 ïïä ïiïï ægtcrg äzftämhmg ban , ïïmücn/ 'ïtgüm
, ,1641, i. p
658 .. — Grflatbt - f&'»uum bet Qabtn bau 33age
— fau/ fhíb. 1616. m. pt.
659 Scelta de Medaglioni g:u rari nella Bibliotbeca da C. Car-
egna, i Aoma 1679. .
$60 Sommario delle Vite de glt Imperatori Romani , ibid. 1621.
& Primor. XiL. Cafamm : veriffime Ima 'ines cz, Aqums
| Numismatibus defutmpta , ibid. 1614. c. fig. * —
661 L. Smids Roman Almper., P'nacotheca, Amü :698 e .
662 Le Imogini con tutti. iriverfi ifovati 6f Ie vitt degli I;n-
pecga:orz iratie dalle medaglie & dalle Hij oríe degli an-
ticbe , 1548 !
663 X. $alma mtfjanüeimg brt **läu'ïhzn ] 3s8tt- 1698
6 4 Mifccllanea JtalicaErudiig, Parmo 169; 4 voll. Deefi. Ti-
- dtulus tomi primi. — .
665 La Militia Romana di Dolibio, di Tito Livio, e di Dio-
nígi Alicarnafto da F. Pairicii, in Ferrara 1583. con f L
666 Y. Publicii Inilitutiones Oratorie, Jine anno €$. Loco.
657 £. Rudolphi Rudünenta Quæïhonum de ngua Hebra
E Chaïdæa &c. Amlt. 1746
668 äþz ämxmz ä&eüe:danbïs jP äuh*mzr [3 Egüzn 1721.

)669 Neue: ngel Buablew Nufnb. mit zilum kuvf
19 Cataíogue de toutes ies raretez dans la. Cbamhm de la Vil4
L d U:recbt, par N waazzeæ , Utr. 1705 'avec fig.

CODICES MANUSCRIPTI
IN "W ? VOo.

I C*od?x Membranaceus feculi xtt- Quo commenmr Vc-
ts & Novum Tcüamenwm cum Pmlogxs 3. chronyfmi :
d in.

Cedicas Maætiz«:fcrip:z', in OGaye. —— 59

il .flugnlis;Libris prefixis, Accedunt Interpretationes Hesrza-
S ' rum vocum fecundum B, Hieronymumn. — — — . —— ,.
u z Codex Membranaceus. Quo continentur Ovidii Epiftole H*
T roidum cum Gloffis, Cor. rub. Turc. deaur. p
n j —— chartaceus.. Ín quo reperiuntur Ovidii Nafonis Epi-
—..flole Heroidum., Fol. $g Ejisdem Fatti. Fol. 225, Ejus-
j ^' dem Remedium Amoríis,. Fol 344 Virgilii Pulex, F. 245.
i Ovidi Epitt. Sapphus ad Phaonem In calce fequitur com-
b .. fneatüm D. Calderini ia Ep'ilolam Sapphus -
4 Membranaceus foliorum XCVL feculi XIII In quo
Wt . exhibentur Papinii Siatii "Enebaidos Libri Xll. definéntes in
Vs. €CXX. Libri Ulimi, cum Scholiis & Gloffis — . —
if $—— —— fotior. LXV. feculi X1I. In quo ha-
Qu — ' bentor Juvenalis Satyre cam Scholis & Gloffis. Initio addnn-
..tur qugdam' Javenalem ejasq. fatyras ípe&tanria, Ad calcem:
p EXPLICIT DECII JUNTI JUVENALIS SATYRARUM.
It LIBER QUINTUS sQ. ULTIMUS. — — — —
d- 6 —— - foiotum LXVIi( feceli KIII. Quo -

&ontinetut Alani de Auticrufiao Anti Claudianus. Initio Libit s.
d przfixa eft prefatiuncula, que in editione veneta defidzratur,

|]e In fine legitur ; Explicit 4nticlaudianus Alíani de Anticrufino.
J Sequitur recentio Lacuum & proprietatum eoruudum,
] l — —— foliocum XCIV. feculi XUIL. In 'quo
1. ha»entur Gualieri Alexandreidos Libri cum Gloflis & Scholis.

: Ad calcem legitur: Explicit ifle liber compofitus a. Galtero
ít de Cafjleilione in geflit Alexandri, .. segc hxR Ms
3 — — foliorum LOEXCX1I, Tec. XIV.. Quo .

" continetur Epitome Librorum T'. Livii procedens ad Librum
CXL. | j ! xirey
| ceecdie: t MR folioràm LT. feculi XIII. Quo cón-
VA tinentur Macrobii Libri duo Commentarii in Ciceroiis Som-
l. nium Scipionis, Ad Calcem legitur : FINIT LIBER MaA-
: CROBIL AMBROsI! THEODOSI!I VIRI ELEGAN-
, TISSIMIs Qur, Rub, Ture deaut- .. .5 005 o
r Y n hd 2—.——: folioum LXXII. Quo continetur
m | Hermetis Trismegisti Dialogus; cujus "nfcriptio eft: Ermes
, Trismegiflos de .. .. Afclepiam allocuta de ANatura Deorum.
; i he9 w - —2 foliorupi CCCXL. feculi XIV.. Quo
) eontinetar Samma Magiitri. Gottridi de T'rano compilata füper -
titulos Decretalium quinque Libris comprehenfa; |
11 Encomion S. S. Cosme & Damiani Grece.. Amejngpestvuztas
ix diedépu) uoigrs Ts 55 furópun , i* Ti TÀY Sögaqgv k dv xo3 ucd
"1 i:pde QiAoD t waläsiæä' iwásy TÀ g goxeruévon ,".m'äü'?'ï oixiéug mj
i | dpezérRe Kxurc. Excerpia, áuarum pagg. i» vemeygsgins xor-

" ! Pal UC $.

$o Codices Manujï'ript'i"*»—,"ï;z Oétayo.

&

*

"? 24 Verfio Apollonii Rhodii MS.
./ 1j Excerpta ex Orat. 34 M. T. Ciceronis: habna* pro M. Cæho

girvixzé , n quibus. exftat fragmentum lxb. IV Hl(ïonarum g
. phori M55.

3 Fl'«ïgmentb'n NICCtæ Choniate 2« ?æä!&!g T26 æygeug 7-;,; 8 :
68 £:xMeias , fcriptum manu Leonir Z4/latij & ejusdem Cho- Á 4

. miate Fragmentum ex Hittoria Con(lantinopolitana, MSS.- B !
i4 Chart& de Anthologla Gr&cá Conftiantin Cepha!æ L1pf' 17;4 *ä

d Y Herodoti libri T. Gr. cum 'mnot S. Tennutii , MSS 5
-36 Adóps AMEacols puiTÀ pupputipen 1 j Ttavfaian Eoäm. — — Her-
meneumata Greco- Latina, MSS.
17 Ywsuzuaw iposrara , que non habentur in Demophxl: a'vm'yæ'yn,
fed cólle&a ex Stobæx Anthologia, MSS.
8 "H waleia Aeyegixu À AUyses Kaua-ægo; MS. manu S. Tennutii.
19 Vetüs Rationarium Avg. Cafaris & quedam alia MSS.
20 Tractatus Varii z:pi ca6u8» ex variis codicibus MSS, Biblio-
- (^ec? regis Gallie a S. Tennulio trans(cripti.
31 Glofíae (Jraef'o Latiinze a J. F. Gronovio eCod:ce membr.

Val/quamt, n 7- € Doft'hm defcriptae. (
al Vo cabalarmm Lat'no Graecunr aut Gloffae Latino - Graecac |
. MSS, | l

"UYU äpollonn Dyfcnh Grammatico T :np: TÓá 'W"ä Iyatys
M S: manu L, T. Gronovii. :

manu S. T'ennuiii fcnpta.
26 Macrobius in Somnium Scipionis Grace MS. .
857 Pnfcmnus Caefarienfis Grammaticus Iliano confuli ac Pátri-
cio MS. fmanu L. T. Gronovii. — !
28 Fragmentum e Boethii MS. Cantabrig. MS. D 3
49 Widonis (qui aliis Guido vocatur) monachx in muficanr ad
'Theobaldum pvæe('dem MS. manu l- F. Gronovn,
30 Itme"armm Provinc: arum omnium Imper Antonini Augufti |
MS$*
21 In Bucolica Pauca &c. MS manu L. T. Gronmu.
«o Pülmi' Davidis Arabice MSS: | :
33 Pars Corani a Sura xxxvi. ad finem MS; | DOMI
$4 Liber precum Arabice cum verfione interliaeari Perfica MS.
'3s Códex Membranaceus. Quo continetur Libellus Lingua T ar-
tarica vel Orientis Indie, Arabicis literis fcriptus.
.86 Note in Godwini & Mofes*& Aaron Lib, ex Le&ionibus
privatis Cl, Trigland 24 Sept, :6901. MSS.
57 Collatio trium. Codxcum MSS Florentinorum Inftitutionum
Jatis, quas T'heophilus Cirzce reddidit. MS.
39 Quæüzones' ad. Ifagoge*n ngeüomm Julii Pacu MS83;

39

Cedices "'-*.Manujïripti i Ogan

"n 39 Examen ïurldïcum fcoand Inmmtg, * L;b Il! Tit. 2

Tit; 25 us4
f 40 Armotauones jn In*ht. MSS æ..,.-.?
. i - quædam ad l. & II T!t le I Iga, mgt

j 42. Note five Diclata in Pandedas-MSS.- . —
u 43 Di&Gata in H. Grotium de. ]. B. & Pams- MSS.
44 Aphorismi Politici MSS,

A5 Laga Bok Iflendynga buer ie ad faæwn bdf unfm Ma.gnw

tt. Konegs kongur : fo fem ad bans briefso p p ormiafe -vmuStr-
; mén, fefeten og. fbrzef: ad eptter norum. Log boe[fu fm if
N ba[fa peiran geft ogend . .. ,. ad. Pm:ey br. egäa pyrde

4nno 1630. MS. Hic liber comprehendit us Islandgcum
cam przfatione Magni, regis Norvagie , éujus vt & aliorum
regum Dlplomata fequuntur, qua qxdïpït Hiftoria- Notvaga-
€3: Danica, ut videtur lingua omnia confcripta funt. — d
46 Doctrina Algcbra MS.
47 WOrffeningz Ban b'stfgefoa ban €. Xtubulf / mt;;zmztïft
bón) $. ttn Janpl / it 1659. MS-
48 Pars fecunda Priucipiorum Philofophie MS.
4 9 Nomina Animalium excerpta ex Hefychio & Ar:üöphæme in
L Avibus MSS.-
so Libellus Aquuorum thuum Sermam:m Provcrbzomm
| 4arumque nón quotidianarum Rerum MS
tin . 41 Quedam Adverfaria A. Gronovii MSS. '
51 Annmata quaedam in Plautum MSS.
i' ive Dictata in Horatium MSS
uaedam ii Ovidii Metamoxphofcs MSS
$ —— m Senecae T'ragoedias MSS, n
—— —— in A. Perfium MSS.
— — in Epiftolas, Ciceronis ad Famxhares MSS.
£8 ——— ex C. Salluftii Bello Catilinario MSS. :
) —— in quosdam Plinii H, N. libros MSS..

6Q five Di&lata quaedam hiftorica MSS.
"66 quaedam MSS. hesey
62 Hinc indeé excerpta MSS. —— *
o 62 Annotauones in C. Suetonium MSS |
j 64 — Vailae MSS. d
il 6$ —— quaedam ordine alphabetico MSS |
"66 —— —— —5 in aliquot Pault Ep:ünlas MSS,
hu 67 —— - ; in Senecam. T'ragicum MsSs.
