OBE- 1;60. cum mn M*fb |
— —— Selle&æ cum I. (s Scþm-
deri, Tra; ad Rh. 1739 cum ana. MSS.
4352 Bu n o E rügmenta cura C.. SLngi,
Ven. 1 £^9. cunm annott. M33$ ..
436 Rhetorica ad. Hereunium & M.: T. C. dx;mueumne, ibid.
1545. C. anu. MSS,
432 Q Afconius Pedianus ex rec. F. Hotomann..,,æbubd !55(,
cum emendati ombus MSS, J. F. Gronovii.
4)9 —— — cura A. Popma, Col, 1578 cum
nott. MSS. & emendauombu&] F. Granovii. .. .
439 Corn. Nepos.cum ügiuis J. H. Beedhem.., Argent. 1648. Ac»
cedunt norz MSS, Jac. Ouzelii, qui & MSS. Codicum Vos-
fianorums Variantes La&mncs adjecit, .. .
: —— Clra J Boeclen, ibid, 1648.. cum. amott.
SS«.::52

441 Btungees notis Vamr. A.m& 1687.eam qngogt
MSS. Abr. Gronovi, .
442 — Oxonii 1708. cum annott.. MS.:.. À. Grgnoy
443 Salluftius eum. notis Coleri, anes 16 pagg. cum MS.
contulit L, T'. Gronovius,

—— Lugduni r$49. cum. Wao: LäSS&. de eon-
mlxt L.T Gronovius,

449

445

89 Aull. Gr. & Eat. &c. cum MSS.. in OBfayo.

44f Salluftius, Antv. 1573. cumn annott, MSS. —
: 446 — cum notis Putíenii & Cíccouii, Lugd. Bat zöoz
"Accedant ánnott. MSS. J. F. Gronovii. ;
J (:rutcn, Franc. $66G7. cum annott MSS

447 vt
449 —— — ibid. 1607. cum ann. MSS. ] F.
Gronovu. rA
?449 —— cum nott - Varior. & A. Thyüx, Luad Bat.

1665 cüm snüott. MSS.

& ann, MSS. A.-Gronovii.

4f! Titus Livius fine- 4nno €9 Loco, forte ef Argentmenfs :

Editio, cum annott. MSS.
453 —— Francof, t$$2. cum annott. MSS,.-
4s3 —— ———- ibid. 1$88. 2 voll. cum annott. MSS.
,"4 — — —— cum noüs Var. & Gruteri, ibid. :oag Decas
IM. coltata e& cam MSS 4 Salmatm

4 9 ho r — —— j F. Gronovil, Am&.
1664. 3 voll. cum nous MSS ] F. Gronovu I
d2 5 — ibid,
| 1664 3 voll €um nons MSS ? Gronovu ] :
4fj——- - —— — ibid.

a
; 1679.37011 cum annott MS$S. Abr. Gronovil.

* Y

—-—'—d

(2 cum duobus MSS: a L; T. Gronovio. :
;4 d —— — LibrtX. pnores, Praacof 1578 Lib. lII &
feqq. collati funt cum
460 edindiias iacten T Jacas . 1IEs Lugd. l;;4 collata eFt cum MS.
P r r T Gronovio. .
T medak. . ii ............. ibid. 15'5'4. L:b Iet II c,oï.ams
--WeücumMS o LB u us
46j —— —— atl 9. enensm.ö
:46, cum ann. MSS. N. Heinfii. ; E
46 —— — — IV.et V tFranoof. 14*88 I.xbrxV Dec. V.
-* * egMati funt cum MS. ab L, T. Gronovio. |
4 MA E ÉA 9 Hüotmu*n Liber XXXIII Pad«erb. 1617
"um annott. MSS..
46 ia * ^ t prtome Lugd 1y43 cum annott. MSS.
466 €. Vell, Paterculus . oum notis . Llpiïl, Lugd Bat. 1$91,

,cum notis MSS, J. I. Pontani.
LL —— - cura . Lipfii, ;bxd M'Qh eum-anBott.

.x MS"S —— . Lipfii Anxmadverüones in L.A Seuecæ Tra-

oedias , 1b1d 41$88 .
468 Val Miximus , i V enet, - apud Aldum :m. 9. Bofchias

469

cum MS. contulit.

cura R. Hermannidis , Atv 1666. .com:eh; pura :

Decas L. Venet. apud Aldum 1518. collata eft

4

Ati& Gr, $ Laf. E?c. cum MSS.' in Oä*'aya. $1

469 Val. Maximus, Parifiis 153t. 'cüm annott. MSS.: E.
470 — cum noótis [. Lipfiti, Lugd. Bat. 1594 ] *
Gronovius cum MS. contulit & Scriverii notas üdJ€C D —
Suetonius cum notis, ibid. 1396. cumnotis MSS. Jac. Gro--
novii, & P. Scriverii. —— Paulus Warnefridus de Gettis
Loagobardorum, ibid. 1;95' cüm notis P. Scriverii et col-—
latione. MS.
4711 —— — Corrauu — Venet.- 1605,. |
Libros III. priores et initium IV. cum MS Vaticano cons
. tulit L. T. Gronovius. ! N
472 — — —— — jLipfii, Antv. 1621. cum
annott. DASS | : X d |
— L — —— Coler, Fráncof.i617 Pit.
tenius contulit cum duobus MSS. Leidenfibus ,. Accedic
' . Breviarium de Anuquuaubus Romanis ex MS. 2..
474 $ L —— joid. 1627. J F.
Gronovxus ifotas adjecit et cum MSS. contulit.

473

04 oA ! cum nott, Vaiior. & A. Tbhyfi, It

!6'70 cuni annott MSS.

2476 —— — —— . Vorttii, Berlint 1672, cum ann. MSS.

417 Q. Cortius cum notis Modii, Colonim 15gr, Janus Grute-
rus cum MSS. Bonyoni, Danielis & Palat. contuli. — —
478 ——-«ed, ]. Freinshemio, Argent. 1640. cum annott,
MSS. Abr. Gronovii,
479 — cum notis Varior. LLgd Bat. 1649 J Grono-
vius cum MS. contülit. :
48o L. A. Senece Opera Omnia cam notis Varior. lbld 16:9
2voll. cum collationibas MSS. &: notis MS3; J. F. (zro-

novii,
48 —— —— À ,Genevæ :64;. ztom.,cum
annott, MS5, -
482 —— 'Tiagoedie, Venet. spud Aldnm 1517.
.. Accedit collatio, MS Medicei manu L. T. Gronowii.
83 : — —— cum nocus Lipüi, Heidelb.
15$88, Accedunt manu Heinfii Varie Le&Giones MSS. fi4
ne litulo. Pa |
4934 ! — —— — —— — — jbid.
1589. cum annott. MSS, : :

— — — Scahoen & D.
Heinfiüi, Lugd. Bat. 1611. ]. F. Gronovius contufit. cum .
MS&) Heiafanis & duobus alis, uno forte Academicoó. -
—— À o - —— - — Strivetii, jbid.

Wraezt.netg n s o ÉI -

496

J6zr. P. Scriverii Colle&tanea Veterum. Trae;xcurum c. ejusd.
.. &G.). Voflii nous ibid, Tragoed. & collectan. pluiima adjecit
* MHeinfius. L 4&7-

82 Zfud. Gr. €? Lat. &?c. eum MSS. in. OC ayo.

457 L. À. Senec& Tragoedlæ cum notis .Scriverii, Lugd Bat.
,, 1631. cum notis MSS. H. Grotii.
498 - — - — Vanor &.]. F. Gro-
$ novil, ibid. 1661. Accedunt note MSS. J. F. Gronovii.
9 diganqacener t rsaeenen ievtrcrecianz w r Fa [l

jbid, 166: cum nous MSS. N. Hemfx.

CHgnmuepeus.

499

mxd 1663. cum annott MSS Jac. Gmnovu& aliorum. -
"Amft. 168:. cum annott, M&S * Abr. Gmnovu
493 . ,& P. Syr Mimi. Senten-
ué, Lugd. at. : 768. cum annott. M$8.. ;
493. T. Petronius Arbxter eX rec. S. A, Gabbema, Traj. ad Rh

: 1654
404 —— * Fragmentum Travunenfe , cura. C.
Arnuld Nonmb 1667. cum ann. MSS. |

Remef Ym Llpf 1666, cum ann. MSS. J. (xronovu

DA LR MGUAME — C
Arnold, Norimb. 1667 cum ann. MoS
497 7——— —— — u TA
Reinefii, Lipf. 1666. cum ann. M$5.
498 Pompcmus Mela, Uti efl. cum annott. MSS. h Gronovit.
499 — — (— — & C, J. Solmus Baf, 1$9$. cum nott.
MSS,
$00 — — — — — p m r ltinerarium Antonini
Aug. Vibius Sequefter, P. Vi&or de Regionibus Urbis
Rome, Dionyíins Afer de fiu orbis, Flor. apud, ]untas
UM 5:9. cum annott, MSS. |

Wanseooonso as at umb -3ne Ya

Jine Anno €& Lo-

jo1
- ibid. ls*rg cum ann. MSS

ca .cum anunott. MSS. A. Gronovn

403 — -— Salmantice. 1498. cum ann. M$8.
404 — ex rec. J. Gronovii, L, B. 1696. cum
annott, MSS |
4$0$ — —— - cum not Var. & A. Gronovii, ibid. ....

cum nott. MSS. ejusdem. Deett Tit. & cefinit in pag. 316.

506—--—-—-—-—-——-—-—-'--—-—-- Ibid.,«.4. CU Ch.
pura & ejusdem annott. MSS. Dee(UTit, . ——
507 - - - ibid.
1743 cum ejusdem nott. MSS. Defunt Txmlus & quedam
Antextu,

o

| V

Alull. Gr. & Lat. £. cun. MSS.. in Oäm&a. 95

$08 C. leu Secundi Hiíloria Naturalis ] Dalechampn, Ftad-
cof. 1658. 2 voll. cum annotr, MS

$09 — —— — —— ibid.
1608 cum anaott. M$S. | |
$ 10 — La**«rï AX1. priofes, L. B.
1635. cam ch. pura & nott. MSS, A, Gronovii; 3 voll.

511 C. Tacitus cum notis J. Liphii, Amv, 1$81. cüm notis

MSS. J. F. Gronovii.

$12 - M. Berneggeri , Argent, 16358. c.
annott. MSS.. :
$13 —— 4 — —— —— md 16*8 cum
annott. MS5,
4514 - Varlor &] F Grorovjz,Amü
1672. 2 voll. cum annott. MSS ]. Gronovu $
51$ - ; lb.do
1672. 2 voll, cum -mnozt MSS. Jac. Perxzoml X
$16 — — — ibid.
16753. 1 voll. cuim annott. MSS A. Gronovu
$i o— —— —— — CDh. Ryckii, Lugd. Bat. 1687.

2 voll. Ad notss Ryck'i muïm notavit fac. Gronovíus.
$18 C. Soetonius cam notis B. Egnatii & D. Erasmi, Lugd,
1544. cum coll, 3 Codd. Med:u. a L. T. Gronovii. manu,
$l9 -— — ex eorundem recentione, Antv. 1548, cum
ann. MSS.

$20 Pulmanm, ibid. 1$74. cum peïpemxs notis
MSS. Theod. Ryckii,

cura J. SChlldll, l; B. 1647 cum annott,
MSS

$13 — —— — ex recent. J. G. Grevii, Amít. 1697. cum
annott. MSS Abr. Gronovii,
333 — J (xmnovin, L B 1698. cum
qusdem uott. MSS.
$24 Quinriliani Opera, Bafilez !579 cum notxs MSS. J E.
Groaovu

- —— CQolonix 1618 Dcclamauones XIX.
collate funt cum MS. ab J. Gronovio.
$16 - * Geuevg: 1635. cum nons MSS J.
F. Gronovii.

51 ——5 Cum notis Varior, Lugd. Bat. 1665.
2 voll. XIX, Dcclamatmucs funt collate cam MS. a J.
Grsnovm.
$2 —— — jbid. 1^6$. 3 voll.

a pag. 214 ad finem funt collata cum MS ab] F.Gronovio,
Item Declamatio nondut edita manu J. Gronovii & Buürchardi
Collectanea, $82 j23

$4 Zud. Gr. E? Lat; &c. cum MSS. in - Octayo.

419 D. L Florus cura [ Stadii, Antv. 1593. cum ang. MSS.
Alckemadii & Melii.
$30 ——— — -—— ejusdem unaà cuni ejus Comment. ibid.
1557. cum ann. MSS.
$31 ——— —— —— —— ijbid. 1$94, cum ann. MSS.
$32 — — cum notis J. Gruteri, apud (,ömmeh-
.. mum 15'97 cum annott. MSS

332 - Dee& initium -

li (,ns coll. cum MS. Nazariatp Palatino.
$34 : — cura J. Gruteri & C. Salmatii 16co. Ad
. . Rotás Gmten exftat coliatio MS. manu. Jac. Gronovii.
— — — j. P;emch?mu, Argent, 1632.
cum ann M55, J. F. Gronovii. :
5362 —— —7-- Pontni, Amft. 163 $. cum charta pura &
á annott. BASS
$37 — ]. Freinshemii, Argent. 1636, cum annott.
5 'M*æS
$38 — —— & Ampelius ex rec. C. Salmafii, L. B.zägï."
68 -Accewnt MSS. note ]Jác. Gronocvii. ad mrwg;; & coll.
MS5.. ad Epitomes.

La 25 6 AE ts

Sooc st ao

: - —— jbid.
464 $, Accedunt MSS. note ]ac. Gronovii ad Utrm q. &
. eollatio. MS. ad Bptomes.
$40 —— - — K G,Grievi, Traj.
^^ ad. Rh..1680, cam notis MSS. Jac. Gronovii.
$41 C. Plinii Secundi Epitole & Panegyricus, de Viris W!u-
-- .ftribus, Suetonius ;de claris Grammaticis & Oratoribus,
]uhas O (eqnens, Antv. 1542. C. nott. MSS,
$4* 7 | -c— L—. cum not. Varior. & j. Veen-
| hui'l, d .B. 1669. cum annott. MSS..-
— —— — Á Q Paucäyncus, Ox, 1703 c.

: n. MSS. ( ;
4qà4 MRH dc .Viris !Huünbus, Baf.- I547 cum
annott, MSS. Titulus aqua Corrüptus eft.
$4$ XlII,Panegydci Veteres cura C. Cellarii, Halz 1705. cum
"^ ennott. MSS, ..
$46:9. ]-.Froatinus. ex. r&C. R K enchenil , Amft 166:. cum
-- ahn. MSS. (
$41 Joftinus.com. not:s Var. f £ Titulo cum amï,ott, MSS. A.
! Lxrouovn.
$49 —— — fine T!ulo —— Eutropius ï*mf 1$539. — Pau-
Doy lus Diaconus, ibid. 1$31. cum annott. MSS.
540 —— - ibid. 1$43. cum 2nüott.. MSS,
$$9 —— Colon. Agnppg i5f6. cuim annott, MSS,

$51

H

| $6;

- Aull. Gr. C? «Lat..£c.. cum- MSS. in O&ayo, 85

$51 Juttinus, Bafil. 1162,. cum aunott, MSS. Abr. Gronovii, . .
$$& —— —— Psr. 1551. cum annott. M53. . :

$3 — — cum no!is Strigelii , Urteliis: 1602,, Plurima ad-
fcripfit J. F. Grorovius. x

454 —— — ex recenf, D. Parei, Fraucof, 1630..cum charta.
pura & annott. MSS. Abr. Gronovii.

$5$ — — cum zotis Dérnecceri, Argent, 163r. cum notis
MSS, L. T. Gronovii & Burchardi. Ro
$6 ——- ibid. 1631. cum annott,

MSS. Abr. Gronovii. | |
— —— — —— ——X — Iud. I61P. cihn nour "
MSS, ]. Gronovii. & $u |
$$8 —— — —— — —— dbid. 1662. cum aunott.
MSS. 'f : *
$:9 —— — —— -— Varior. Lugd. Dat. 1650. cum notis
MSS. S. Tennulit. " ; | '
$$9* ed. T. Fabro, Sa!muri 1671.' Addidit collatio-
nem MS. Leidenfis. Abr. Gronovius. . ,

$60 — —— curm notis. Varior. & Grevii, Legd. Dat. 1683..

cum annott. MSS. Abr. Gronovil ..
$61 —— — — — — —— -- dbid. :1683. cum
annott. MSS. A. Gronovil. | Qu
162 Lond. 1686, cum annott. MSS. - | N
$63 — ex recent. J. G. Grevii, Amft. 1694. cum annott.
MSS, Abr. Gronovit. ETE
564 ——— cum motis Hearnii, Oxonii 170$. collatus, eum
MS. collezii novi Oxonieníi & duabus vetuttis Editioni-
bus ab À. Gronovio. : |

, p ibid. 170$. Abr. Gronovius
contulit cum tribus MSS, Leidenfibus.
$66 ———- cum not. Varior. & A. Gronovii, L. D. 1719.
cum ejusdem not, MSS. um As

f 6 7 sss ] d Ms g a i i ——

— — —— idbid. 1719.
cum annott, MSS. Abr. Gronovit. ' :
$68 —— —— — Curà Fifcheri, Lipf. 1757. cum
anaott, MSS. Abr. Gronovii. . — u (
$69 lndex in Juttioum. eam annott, MSS, Abr. Gronovii,
$79 A. Gronovii Nots in Juftinum, quibus adje&te funt ejus-
dem note MSS. |
$71 Aul. Gellius, Argent,.1521. cum snnott. MSS..

$72 —- apud Gryphium 1534. cum annot. MSS, -
$73 —— ibid. 1537. cum snnott, MSS. M, Sladii.

$74 —— —— ibid. 1539. cum annott. MSS. :

$]j — — idbid, 1$42. collatus cum MS5, Bibl. Franch.
L | T i

36 Zull. Gr. & Lat. &?c. cum MSS. in Octays.

476 Aul. Gel ius, apud Gryphmgx I&?ö cum annott. MSS.
j cum notis ofellam Col
"Ü cum annott, MSS. il us
578 -- apud Gryphium 15$0. c. annott. .MSS
479 -— ibid. 1$60. cum anuott. MSS.
E Colon. Agrlgp 1563. cum apnott, MSS.
$81 cum aunott. P. Mofellani, Bafile 156
. annott. MöS Éu
$92 * - — —— Cum atinott. MSS,
Deeft alxqmd | :
$83 —— — —— cum annott, MSS.
Deeft aliquid, ——
494 —— - cum notis H. Stephani, Parif. 1585. a *
! T. Gronovio cum duobus MSS, Biblioth. Regie collatus.
$55 — - - ibid. 1585. cum
annott. MSb :

86 — Bémacmn — WaE — Mcnesumttute l-'——-—-. lbld [/585 cum

annott, MSS. .

597 —— — — — P. D. Lonaolu, Cur. chn.
: 164!. cum aniiott. MSS Abr Gronovii.
$88 — — À : H. Stephani, Panf 1585,
. cum ann. MSS :
$89 —— — d ]. F. Gronovi!, Lugd. Bat.
n TO. cum ann. MSS À. Gronovii.
$90 — — - ibid. 1637. :

cum ann. MSS A. Gronovn
91 Vs r MM UIGDIeu E GA RAR M O RA «
aliquid,
492 P. Mofellani Annotationes in Aulum Gellium, Dafil, 1526.
cum annotr. M5S, Abr. Gronovii,
$93 Aurelius Vidor cum notis A, Schotti ,. Antv. s;zg cum
* annott M53.

Var. cum ann, MSS, Deeft

—— ( — Warxor Lvugd, Dat. :670 c.
notis MSS. Jac. Gronovit.
$95 Hi(torie. Auguíte Scriptores Vam. Parifüis xr*',;, cum an*
nott. MSS !

$496 —— cum notis Varior, Lugd. Bat.
U U YEP avoll cum ann. MSS.
Y Lissmom N — M Dbrcch:v Argent,
1677. cum snn. MSS. Brnekhum | ,
8 CR iE a —— ÓDÓ — - ! uNDUME T ;bi

1677. cum notis MSS. ]. Gronovu
Eutropius, Baüil. 1545. eum S. Bavoris Gandi;eni Codi*
| cc recenfmt D. Heinfus bema duos priores,

ó6co

?

P

Auli. Gr. €9. Lat. €?c. cum MSS.. in Ocmm. 97

600 Eustgopms & Paulus Diaconus, L, B. 1592. cum annott, .
CUM
6c1 — —— — Jine 4nno €&9 Loco,
cum ann. MSS, | m .
602 S. Kufus cura C. Cellarii, Ciz. 1679. cum ch. pura & ann.
MSS8. A. Gronovii. u .
603 P. Orofius cura F. Fabricii, Col. 156:. «eollatus cüm
Cod. MS. a Jac. Gronovio, '
AOCocuE Vue UM E
MSS. —
60g C. J. Solinus cuara. M. A. Delrii, Anty. 1572. cum ch,
pura & annott. MSS,
606 ]. Obfequens ex recenfione J. Scheffcr:, Holm. '6679 -
Inceru Scriptoris Greci Fabuls Homerice ethice explicata
& lat. cura J. Columbi cum annott. MSS.
667 (,cnformus de die natalj, Lut. 1$892. cum annott. MSS. -
608 Vibius Sequelíler cx rec. F. Hclieiu, Rot. i711. cum
ann. MSS. |
609 — : - ibid. 1711. cum
annott. MSS. A Gronovii. : : -
610 Fragmenta Hifloricornm. Veterum. Latmorum cura À. Pop-
ma, Ainft. 1620. cum annott, MSS.
611 Macrobius & P. Mofellani Annotationes *in A Gelhum
Colon, 1$27. fine Titulo cum aun. MSS..
612 —— — — apud Gryphium 1556. cum annott. MS$.

MOgunt. '1613'. cum annott.

613 cum notis Pontani & Meurfi , Lugd, Bat.
1628. cum annott. MSS. |
614 —— —— — — — cum annott. MSS.

Deeft. aliquid,
615 —— — um um M C MaIS DET E
1618. cum annott. MSS. E R u :
616 - — t — - & ]. Gro-
novu, ibid. 1670. cum charta pura 2 voll cum ann. MSS,
."ro4. Gronovi.. .. -
615 —— —— —— —— Vanor. cum. notis MSS Abr.
Gronovii. Deef. aliquid. !
618 — — —— — —— - cum notis MSS. Abr,
Gronovii & aliorum. Deef? aliguid.
619 Apuleus, Parifis 1$36. cum ann. MSS. A. Gronovu.
620 — Lugd. 1604. tom. 2. cum ann. MSS,
621 —— — — cum notis G. Elmenhor(tii, Franeof. 161r. L.
T. Gronovius cum MS. contulit. Emendationibus Elmen-
horftii in Apuleium varia hdfcnpl' t P. Scriverius.

621

88 ZuBl. Gr. &2 Lat. &c. cum MSS. in Octayo.

612 Apuleus eum notis G; Elmenhorftii; Francof. 162:, cum
. aun. MSS
625 — Lugd Dát, 1633. cum CB. pura & ann. MSS.
624 G. Elmenhor ftii Emendaiones in Agulejnm F:anc. 1621.
cum atin. MSS,
625 n UM n JDR. 16::.
""cum arnn, MSS fne tham
616 Geoponicoram five de Re Rui'mca L'b XX. Grece & Lat.
"^^eura P. Needham, Cantab. 1704. cum notis MSS, A Gro-
novii. lig. ang!. .
6;j Rei Ruttice A.u&orcs Latini Veteres , apnd Comm linun
: 15958 cum. annott. .MsS. ROt i
629 - z É - ^ jbid. 159s. cumr
* - annott. MSS. - |

619 Cato de Re Ruüxca um ngótis Popma & Mearf' ii, F ramk ,

ïözo cum aunatt. MSS.

636 -
rius in. Catonem, Varronem & Columemm, ibid. 1$43-
" ""cüm ann, MSS, —
631 Columcel!a de Re Ruftica jiae Titulo cam charta pura &
*' annott. MSS. Abr. Gronovii..
632 Palladius de Re Ruftica cum charta pura & annott. MSS
A. Gronovii. Deeft. alignid.

.633 M. T. Varro cum noct J. Scali 1gen apud H. Stephanum.

,, 1581. cam notis MSS. J. F. Gronovii.-
634 Opera omnia, Dordr. 1619. cum nott. MSS.
J. F. Gronovii. -
655 | de Lingua Latina, Roms : 5$7. c. ann. MSS.
636 8. P Feftus cum notis J. Scaligeri 1593. eum nous MSS.
) F. Gronovii. -
637 Nonius 'Marcellus, Parifiis 1614. cum annott. MSS. ]30.

Groncvn :
— —— — Scdam 1614. cum anüott. MSb

6358

. 639 Martianus Capeila cum notis.Grotii 1$99. curn nott. MSS :

Abr Gronovii & aliorum.
- 640 Opuscula Mythologica Phyfica & Ethica gr. & lat. cura
'TTh. Gale, Amtt. 1688. cum annott. . M55.
641 Mytnc?ogva Latini, apud Commnl num 1$99. Fulgentii
continentiam Virgilianam cum MS, contulit L. T. Gronc-
vius. EHyzno quedam adfcnpütj F. Gronovius , eidem
"" atque Fulgentio Vir Do&us.
645 —— —— —— 4 ibid..1499. cüm ann. -MSS.
443 m — —— ibid. 1599. cum ann. MS$..

644

& Varro de Re Rn(hca, Parif, 1541. & P. Vido-

b

C

us Gr. & Lat. é. cum MSS.. in Octava. 89

644 M ythographi 'Laühi cura Th. Muhckeri, ^Anitt, 168j. cfum
nn. MSS. & Varils Lect. 2 voli

645 Wa Efopi per Rynutium , fine Anno G Leco, cmn mm,

MSS5.
646 Doéthius de Confolatione Phi lc;fopmæ Hanov. ïö* cum
.-)Aott. MOS. | | |
647 —— —— " €um nott. Varior,

L. B. 1671..cum anh. MS&
648 FI, Crefconius Corippus de Lándibüs Tuftini-Augufti Mino-
ris, Altorfii 1744. cum annot, MS5. Abr. Gronovit..
649 ]. Sarisberienfis Policrauicus & BHMeialogicus, . L. B. 16:9.
cum apnnot. MSS. : | p N
650 D, Driffonius de Régio Perfarum Prm tu, Heid. .1$95.
.. cum anuott, MSS.
óg1 P. Gautruche Dii & Rehglo Ethmcomm Lat Gal & i
Traj. ad Ikh. 1690, cum aun, MSS,

6$2 N. Cragius de Republica Lacedémoniorum, Lugd Bat,

1670. cum notis- MSS. A. Gironovii.
6$3 G. Cupen Harpocrates, Ainít. 4676. cum annot. M3S. ,
Gronovii.
- Bliftoria Trium Gordxanorum, Dav. 1697. cum
fig; & annott. MSS.
6$5 ï/i—-—-—- Obfetvanonum Lib. IV. xbxd 1678 cum ann.
SS '
656 — —— Obferva*mnes, Üitr. 1679* cum 'mnot. MSS.
657 J. Rycquius de Capitolio Romano, Lug3. Bat. 1695. cum
- annot. MSS.
658 ]. B. Marliani TOpugraphla Ant:quæ Rome, Lugd 1524.
cum annot. MSS. |

649 Ritratto. di: Roma! Amzca m Roma 1627. con jïg.. :

' eon. annotazioni MSS.
660 Ragionamenio Intorno ad un Antito marmio -nella citta
. di Pozzuoli dzfmfver*to di Anionio. Bulifon , f fne Tuulo.
cum annot. MSS,
.j. Kirehmannus de Annulis, Lubec, 1623. — N. Rigalti:
Furus Parafiticum, ibid. 1625. — J.Kirchruáunus de Pune-
ribus. ananorum, ibid, 162$. cum annot. MSS., -
B. Balduini Calceus Antiquus & Myltticus & . Nigronius de
Caliga Veterüm cüra J. F. Nilant, L. B. 1711. cum annott.
MSS. Abr. Gronovil. : .

/663 P. Ciaconii Opiscüla, Rom. 1668. J Sca'izer de Re 'Nüni-

maria, Lubd B-t 19!6 cum annott. MS$, J Grono-
ytt ^ |
v664 C, Salmanus de Coma, m«ivlrög --—] F. Gronovms de
S(:-s-

9o 4fuci.. Gr. €? Lat, GPc, cum MSS.'inOctaya.

Seflertiis, Dsv. 1643. —— ]. Meurfii D'H&rtat:ones Poiiti-
ce, Hafn. 1641. cum annott. MSS,

66« Fr Hotomannus de Re Nummarm, 1$58«.cum annott. MSS, «

666 J.Scaliger de Re Nummaria, L. B, 16.6. — W. Snel-
lius de Ke Nummaria, ibid. 1613 cum annott. MSS. forte
C. Salmafii, j
667 4. Morellii: Specxmen Univerfe Rei Nummariz Antiquz,
-" - Parif. 1683. c, fig. & annort. MSS.
668 L. Porcius & alii de Re Pecuniaría &c. Colon. 15«1. cum
annott. MSS. ..
669 ]. F. Gronovius de Seftertiis, Daventr. 1643. cum annott.
MSS J. F. & J[. Gronoviorum.
670 u — ibid.1643. cum annot. MSs.
D aM Gronovu ! p DA g :
615 "——
Jac. Gronovii. .
671 de Centefimis Ufuris, Lugd. Dat. 1661t.
cum aunott. MSS . Gronovii.
2673 — —Ó xbzd. 1664. cum
annott MSS d Gronovu *
674 Ditlertatio. de Gothorum fede originaria
adveafvs P. Cluyerium cum charta pura & notis MSS. Abr.
Gm*mw.
dje sls — Dxatnbe u P. Papmmm Statium , Hag.
Com. 1637. cum ch, pura & notis MSS,
675 —— — — —— dbid.
1637 eum notis. MSS | « »-
677 ———. - — —— —— — dbid.
1637. : cum notis MSS, —
678 Elenchus Antidiatribes M. Frondatoris ,
Parif. 1630 —- & ejusdem Diatribe inStatium, ibid. 1637.
cutn ann. MS

E um n 1640 cum aun, MSS. -
680 - Obfervationum len lil L. B. .1639.
' — «num annott. MSS.. ]
681 —— — — — — 1b1d
cum annott. M$S. |
681 —— — —— — —— —— ibid. 1639.
cum annott, MSS. |
633-—- — — —— — ibid. 1663.

; cum annott. MSS. ] Gronovii. | |

eum annot. MSS. D

N 685

. ---—- -—- Amít, 1656. cum aan, MSS. -

E PORCO EE

w— *

Autl. Gr. E? Lat. &c. cum MSS. in Oätäyo. 9:

68$ J. F. Gronovii Osfervationum Lib IV. Daveutr.. 1652.
cum annott. MSS. J. Gronovii,
686 —— jn Scr:ptor.nm Ecc ef'a-
üxcxs, ibid. 165$1. cum annott. MSS. [. Gron' vii.
637 Notz in aliquot libros C, Piiaii Secundi,
L. B. & Rot. 1669. cum annott. MSS.
688 — Lecones Plantinz , Amfti, 1740.- cum
multis notis MSS. Abr. Gronovii.
689 ]. 'Perizonii Animadverfiones Hlüor iCe, Ibid. s635 cam
notis MSS.
690 —— Origines Babylonice & /Evyptisce , Lugd.
Bat. 1711. 2 voll cüm annott. M5S.
691 de Morte Jude, ibid. :7oz cum ann. MSS.^
693 Gothicarum & Longobardxcamm rerüm Scriptores aliquot
Veteres, ibid. 1617. eum ann, MSS, A Gronovii. !
6935 ]. Sleidanus de Quatuor oummis imperiis, ibid. 1614 cum
charta pura & aüu. MSS. Abr. Gronovii.
694 A. P. Gaflari Hiftoriarum & Chronicorum totius mundi Epi-
tome, Arntv. 1536- cum anan. MSS. .
695 Ph. Cominsi FHittor'a, Dafil; 15$74. cum antótt, MSS.
696 R. Guaguiui Compendium mper Fr rancorum Gefbs, Parif.
1514. cum annott. MSS.
657 W. Báxter Gloffarium Antiquitatum Brittannicarum , 'Lond.
1733. cam aunott. MSS. A. Gronovii. :
698 Breve Chronicon de Archiepifcopis & Sacerdotibus Ecclef;
Upfalieniis, ed, J. Schefero , Üpf. 1671. cum ann. MSS.
699 q05, tün "Esnn ban br ääïzmigïm in Dalianb/ Zenbemn
1743, met dit panier bonjithonten ru met mejcinrie
then aanteheningen hamn benselfocn,
700 —— —— ——- phrr be XeruroctiggríB Ban ?t €aaf-
fzäan in f3oifnnb/ ibib, 1748. met geitbaeebrm aantce
heningen bam bDemzreijoeu. — .
701 lünerarium Provmcmrum Aatonini Augufi , Lutrd cum
annott. MSS.. ;
701 : Antonini Augufli & Burdisalenfe, Col. sAgr,
1600. cum anuott. MSS.
703 Anonymus Ravennas cura P. Percheron Parif, 1638 cum
" annott. MSS
704] Vadiani Epitome trium «Terre partium , Txgun 1548
cum ann. MSS.
Jo5 F. Schotti & H. ex Capugnano liinerarium Ita!iz, Vic.
ró10, cum notis MSS. |
796 C, Aurelii Batavis, Lugd. Bat. 1586. cum notj MSS
. À Oronovii,

-..-—-w

Ma — 207

1'92 Xfæäqj"cï ? 8*99 3Lat. &'?c Cutt MSS iizv()äayïs..,

707 L ;'v*-:e de Damatze, de Grete & du . Levant, par .G,
Wbeler ; Am]l. 1689, 5 tom.,t fvol QUe£c def netes
f;æS

708 j Wei iziiHymnt ï"cüzvaïes, Franc 1643, -—— E Sc hm'-
dii örz)g,nï& Wit. 1618,^ —— CL Crmeüx Analy zs,fx
| .ïxa, Norib.. 15i$;;.cum notis MSS, —
"oo P. Francü P ceinata , AÀmit,. 1682. cum nennuhw antott,
E. Carm'nm MSS. £s
7io —-————— Vlolihuma, ï*nd 1766, cutm .annott. M$S. .
7iy J. F. Nilant Fabu! z Antique, Lugd. Bat. 1769. cum an-
.5 BOtt. MSS. j Grono vii.
712 ^ —— — ibid, 1709..cum notis -MSS
A. Gronovii. .
713 Laemiato "LAjam Carmen Tograi Arab & Lat. cura E. Po-
, €ockiüi, Oxonii 166t, cum annott, MSS. 2 voll.
214 ]. Ponrani Infüitutio Poetica, cum ch..pura & nott MSS.
715 P. Leyferi Hiftoria Poctarum .& Poematum . Medii zvi,
Hal. 172:.. cum muliis aun, MSS. A. Gronovii. .
| 216 ]. C. Scaligeri Poetica, 4586. cum annot. M$$.
717 T, Eberti Poetica Hebraica, Lipf. 1628 v Rabbi Mofes
u a A&rolagla Col. 15$5.. partitn MS - Phyfica He-

"braea Rabbi Aben Tybban, itid. - — ltinerarium
Benjaminis cum .vert, C. . lepereur L B. 1633.. /cum
"ann. MSS,

719 Dibliotheca Poetica Nobzhs Cujusdam Dam, Lugd. Bat,
1704. c, ch. pura & ann. MSS. Abr. Gronovii, - :
219.]. Scaligeri Epiftole, Francof 1628. cum annot., MSS.
720 ]. Gronovii Epz&clæ de .locis Geographxcxs H r. Lmo
Amft, 16"8 'cum ejus ann. MSS, ..
J - ad ]. G. Grevium de Pal' acopa,
: Lugd Bat. ïöSf cum chattà pura & notis MSS.
923 —— Orado de Ratione Studiorum Suorum, ibid.
1679..cum ann., M58. :
, 733 n M P . Ibid,

,,8679. cum u0t. MSS

7134 9 m
| 4 Dnïcedme, jbid. 1703. cum annot MSS..
73" —— — Epiflola ad J. G. Grevium de Appendice Ob-
! fervationum Is.. Voffii in P, Melam, ibid. 1687. . .
9416 —— — —— Refpontio ad Cavillationes R, Pabrotti, lbxd.
.0 4684. eum annott. MSS. J. Gronovii.. .
*7:;7 —— —— Recenfio Mutxlauonum Stpdæ :llatarum, 1bxd.
, 3713., Cym angot, MSS,. | :

,/,

de Geographie Drxgme Progreffu ac.

/

:

/

dutt.. Gr. & Lot. 6?c. cymMSS, in Octase. 93

728.

NT

a

. - u ww , W La ,. 1 i*
metmpamta M Cgoa Y m W * W*' 2 N ^ *'x FA ;m R* .. Re 3 J EM J ..A,!;,' : : : lwd.

B ORRSSA A
Lä z o

j : .
Dat. 1713..c. ani : MSS,

"

,Gronovii Recénfio Mutiiationum Suida illatatum, Lugd:

i 3R .ï : $d
—77c70.4eSUrigine Romuli, ibid.1684..cunr annott:;

: *

. P
"^ 1 K ET ;! ,
J.V.ä UI p

í

—— o Decreta R omaua-& Aljatics pto judaeis , ibid;;
1702. cum annott, MSS; - naWo l 2080 N
1202,' CuIm aug. AMSacor T sigmaA hr o WE s
—— - Üpuséula Varia, eumanm M8S,p 6054
— t-r Oqmotadones.in. Pomponium - Melam. ex ejus
receufione^ Marceini paginarum . di&e edit'omis adícripte &
L. K. Diaujbe, Anti* Gronoviana , Amíl. 1712, cum ann.
À. Porti Di&ionarium Jonicum;Greco- Latinum, Francofz
1603. cum ann. MSS. R ERN .
J F. Nolkeuii/Lexicon Latina Lingue Antibarbarum , Lip(:
1744. cum.ann, MSS, doodr d ROR .
J. Buxtorfii Lexicon Hebraicum & Chaldaicum, Bafil.1698,

&

: eun, anna MSSus Ài r RI N g. &v
j.H. Janii Nomeaclator. VII. binguis, Francof. 1$96. cum

ann»it. MSS. Abr. Gronovi. .^ , - 0 d. 3.
]. P. Parei;Lexicon Plauünum, ibid. 1614.-cum drünott;

MSS. u dubaa F Lad. EM P g
]. G. Wiaebteri , Gloffarium,, Geemanicam',| Lipf../4727;
cum charta ipura & annott, MSS. Abr; Gronoviii----
]. A;Fabricii Bibliotheca Launa, Lond. 1793« cüm notís
MSS. Abr. Gronovii, ; . I^l g^ n
]. Vogt Catalogus Librorum Rario:um ,.Hamb. 1738. cum
auin MSS. A. Gronovi;; .5 .. COOMM. n
5. Corradi Queftura, Bonon. ryy$. cum antiott; MSS. ——
P. Faber in Cic. Libros Academicos, liugds Dar, 1óor.
cum annott. MS$.. ; LUA M MX vORERREO E ac
P. Rami Ciceronianus, Parif. 1$$7. cum annott. MSS. —
P. Manutius in Cic. Epittolas ad J. Brutum & Q: Fiatremi;
Ven. ap. Ald. 1$63. cum annott, MSS. - eo d g
P. Fabrieius in Cic. Orstiosem. pro- Q.. Ligario, 'Col:
1561 —— M. T. Oiceronis Verrina 1 & 2. cura F. Fabricii

.1$72. —— Ejusdem Oratio pro M. Fontejo cura F. Fabrie

cii Daffeld, 1568. —— —— de Provinciis cenfaláribus.& pro

- Milone cura F. Fabricii, ibid.1569. —— de Haruspicum Re«

9

Íponfüis cura F. F *aï)rïcii, ibid. 1$65. cum annott.. MSS.:

Y. Villiomati jà Jocos-controverfos-R. Titii Animadv. Lut:

1396. — J. Scaligeri Copje&aneain. V atron, de Ling. Lat;ibid.
1565. c.ann. MSS. M 3 u

, ;.

'94 Ill Gr. & Lat. &. cumá MSS. i& Octayo.

749: Y. Villiomari in locos controverfos R. Titii Anzm. spud
Commelinum 1597. cum annott, MSS.
750 C. Sigonii Scholia in þwmm, Batïl ryyö cum ann. MSS.
. F. Gronovii.
7;1 H. Ciofani. Obfervatfanes in. Ovidii Metam. Antv. 15'83 cum
notis MSS. J. Fred. Gromovii. .
751 ]. Lipfii Opera Omnia, Lugd. Bat. 1496. cum notis MSS,
^ 4253 —^ Not2 ad Anruales Tacm, Antv. 15'8:. cum notis
MSS J. F, Gronovu.

4 MSS.. Deejf aligt 4id.
25$ V. Acidalii & ï& A. Mureti Note in C. C. Tacitum,
- -Han. 1607. ———— ]. Caítalionis Obfervationes in Cntlcos,
. - Lugd. 1608. cum annott. MSS.
216 äAMeurüx Exercitationes Critice , L. B. :609 cum nott.

—— — ibid. 1581 cum notis

7;? ^. Mureti Comment. in £ & 2. Librum Rhetoricorum Ari-
ftotelis , Ingolítadii 1601. Ejusdem Coimment. in V. Libros
^Annslium C. Taeiti, ibid. 1604. cum annott. MSS,
7;8 C. Darthius in Phoebadium contra Arianos, ftinerarium Ru-
tilii, Amabilia & Opuscula Vana, Francof. & Hanov. 1623 -
. — & 1612. cum annott. MSS.
739 C. Rittershufius in Salvianum , Norimb. 1623. & Hilarii Ge-
nefis cum notis J. Weitzii, Francof t61y
760 E. Cruceus ad P. Papinii Statii Silvas, Parif. 1640. cum
annott. MSS. -
4361 ]. Murmelii Loci Communes ex Txb Pmp. & Ovidio,
Lipf. 1645. cum annot. MSS. .
762 V. Caroh Animadv. in Aul. Gelhum & Q. Curtium, No-
rimb. 1663. cum annott. MSS.
763 J: Freinshemii Specirren Pamphrafeös Cornehanæ, Argent..
1641. cumrn annott, MSS. |
764 BLA S(Sïamoms Amlqaæ le&:ones, Anty. 1676. cum annott,

26$. L. Ii?aos Obfer'w'atwnes focc*lan" * ráneq. 1707 cum no*
. tis MSS. ]
266 ]. Jenfii Le&iones Lucæanaæ, Hag. Com. 1699. cum no-
«tis. MSS.
36 —— Ferculum Literatium , Lugd. Dat. r cum no-
500 ts MSS. A, Gronovii. . -
76! T. Wopkens Leétiones T'lliang , Antv. 1730 cum notis
MSS, A. Gronovi.. . — !
369 Obfervationes Mifcellanez Nova, T. 10-12. Amf, 177.
€gm annett,- Msa. A. Gronovii.
479

AAulk.. Gr. && Lat. Pc. cum M$ in Odayo. $$

770 P. Servii Javeniles ferie , Rom. x640. cum annott. M$S.
771 A. Eehoti Apophoreta, Parif, 1602. cum annott. MSS. -
773 F, Staphyli Apologia, Col. 1462. cum annott. MSS.. ..
773 N. Cleuardi Gr. Lingug Inftitutiones, Hanov. 1612. cum
notis MSS. . MM | x - d
774 F. Sylburgii Rudimenta Grece Lingue , Francof. 1600.
cum annott, MSS. ! Gof o
77$ ). Pofleiii Syntaxis Gr&ce Lingue, Amft. 1714. cum an-
nott. MSS. |
7176 M. Neandri Tabule Graecme Lingue & Gnomologicum
Grzco Latinum, Dafil. 1564, cum annott. MSS.
777 D. Vechneri Hellenolexia, Argent. 163o. ——— ]. Ger-
hardi Antique Le&iones, klerb. 1618, & Venatici & Buco-
lici Poete Latini, Hanoviz 1613. cum annott. MSS. —
778 F. Vigerus de precipuis Grece di&ionis Idiotismis, Lond.
1647. cum notis MSS. ; E —
779 " — —ÁÀ —— — — L. B.
1670. cum ch. purá & ann, MSS. Abr. Gronovii. ——
580 ïIVi ä'sarennii syntaris Ling, Grec. Lovan. 1551. cum ann.

781 —— - de Accentibus, Parif. 15$9. cum ann. MSS.
752 j. C. Scaliger de Caufis Lingzuz Latine, apud Commeti«-
num 1609. cum ann. MSS. iE g u E
793 F,'San&dii Minerva cum notis J. Perizonii, Amtt. 1714.
.. cum annott. MSS. Abr, Gronovii. - 2 d
784 G. Scioppii Grammatica Philofophica, ibid. 01664. ( Pría-«
peia five diverforum Poetarum in Priapum Lufüs, Pat, 1664.
cum annott., MSS. ! us
7;3$ — de Arte Critica, Norib. 1597, —— Ejusdem
verifimilia, ibid. 1$96. cum notis MS5. : :
786 Latina Grammatica contrada, Leid, 1733. cum charta purs
& ann. MSS. — | BM | p
787 T. Linacer de Emerídata Structura . Latini Sermonis, Lipf,
15f1. cunmadm MSS. " . | r :

.^ 9388 J. Fortius de Ratione Stadii, Rot. 1603. cum axmott.; MSS,

789 C. Valerii T'abula Rhetorices, Lovani 1559.. cum. annote

79c |

— —— uj per N. Baxïgam.,'&nxt'v.
791 &G, Voffii Rhetorica Contra&a , Amft. 16$5.. cum ann.
SS. p

721 fhäsäibcru,s de $tylo Formando, Brema. 1$9$. cum ann.

793

|

ve6 Mult-- Gr. &P Laf 89c. cum MSS. 10 Odfaya.
35 De Ordine Vocabulorum , Lond 171*.cum charta pura &
ariniAr NMS. ADS O rTOnUVE. , ( m v
394 Sylloge Vocabulorum & Phrafium 1 C. J. Voffio damnata.
^/72 numi'áet hotataram , "Arrift.1791:. cutm d^notr MS5. ;
29$ Nova Grammatica, Gallica . Lat. & QGall. Par. 1681. cum
"ch. pura & ann. M$5- | :
j |

um t o dbri dm. Octayt.

296 Lïþer Genefeós , Libri Samuelis & Regum, Hebraice.!
797 Pentateuchus, Megilleth, & klaphtaroth, eum comment&
riis &c^ Amft. 461. ( Chr. 1701.) | |
795 -— —— Malaiee. — Ms p RE
799Pf0verbia, ECC!GH&HCS&Cantïcum SalomonïS, chraïCe.»
809 —————- Salonionis Hebr, cum ch. p. — !
Sor Meab Berachoth , Amft. 448. (Chr. 1688.)
. $o2 Sepher Suchafin ; ibid..477. ( Chr. 1717.) c. ch, p.
$03 Idem Liver. .. d |
804. 'SCBEbeth ]ehudah', Amft. 459. (Cäïr, [?'09'. ) P
$og Sedar Olam Kabba & Suta, ibid. 471. ( Chr. 1711.) u
$66 R. Abraham Jagel Lekach "T'obh, ibid. 418. (Chr. 1658.)
$07 R, Salomonis de Olivera Ajeleth Ahabim & Schirfchoth Ga*

E

plut, ibid. 425. (Chr. 1665.)
$68 Liber Precum Judaicarum, : |
$o9 R. Gedalig Ben Jachig Schelfchelet Hakkabbalah, Amft, 457.
UPE 089 . |
$8io R. Salomonis Almoli Pitród Chaloumoth. ibid. .
'$1t Orchoth Zaddikim , Sulsbaci 4$1. ( Chr, 1691.)
812 Liber Precum Judaicarum. - : od
- $13 Mischne volumen Primum, Am(t. 391. ( Chr, 1631. )

$14. TraGatus Mischnicus Pifachim cam comm. Raíchii &c.

" $bid 486. (Chr 171$) - T 2"
815 R Iíacei Chizzouk Emounah , ibid. 465. (Chr. 17os.)
$16. Manaffe Ben Israél Mikwa Isracl Hebraice, ibid. |4$?*
817 Den Sire Sententie , ibid. 4$7. (Chr. 1697.)
.. $:5* L. C. La&antius, Venet. ap. Aldum 1513
^ 818 'Oeexoyiov péye "Eszinrt, 3734 — | | E
919 S. Freibergerii Clavis Chronologie Sacre, Lugd. 1698 ^
$50 Conle&anea de Annis JEgyptiorum Gr. & Lat. Lutet. 1616
21 Ph. Priorius de Literis Canonicis, Parif. 1675. Quinquies.
"x : 0 812

837 T. Popma de Opens Servorum, Lugd Bat. 1608. bis.

L;z'l;)i'fi ,. d 'OCMWQ ! 97

822 J. F. Mayerus de Fide Baronii, Amft. 1697
8523 gyinutiu& f'elir/ Dao2? (argnu/ æïläi I$T92
8;»,4 L. A. Guadagnus de Fl()rumuo l'ande&iarum exemplan,
Rom, 1742
825 Prztantiffimoram ]urlsconfaïtorum T ractatus Vam, Co-
lon. Agrip.455$ ——
826 P.Manutrius de Lepibus Romanis, apud Aldum 1469 -
$19 Philomathi Muf Juvenites , Col, 1645. ———- P. Cóneus
mutuum esfe alienationem, —— J. Cloppenburg adverfüs
- C€. Sálmafium. Excerpta ex. C. Salmafio de Trapezi-
WT C. Salmafii Defentio Disfert. de Trapezitis. —
C. Regneri Propetmpticon ad C. Salmafium, L B: 1640. —
M. Z. Boxhorn de T rapezitis, ibid, 1642. . Mare-
fius de Trapez'tis, ibid. 164:. L, Servatus de Tribuä
