KeXVIII4_fol_04

1
.

6

Tep. 1 De )

9
Pr

— , 2 f. D - . „ 2 8-— —RE, K.
R . . 6. „ . —ꝑ —— —4 ,SEe — . .— —— ErEr r= rr. —— —
2

. W .
W

Dalue ſand: fades no ſtri redemptoz is. In qua mitet ſpedes diuini amoꝛis. Imp̃ſſa
pãniculo niuei coloꝛis Dataq; vewnice ſignũ ob amoꝛiſ. Salue decus ſetuli ſpeculũ
ſanſto um. Qð videre mupiũt ſpiritus eloꝛum. Cos ab omni macnla purga vicioꝝ
Atq; nos conſoꝛtio diunge beatoꝛum. Salue noſtra glo.ſa in hat vita dura. Labili
at fragili citoq; tr anſitoꝛia. Perdut nos ad patriam ↄ felix figura. Ad videndũ facẽ
q̃ eſt xpᷣi rura.Eſto nobiʒ qſumus tutum adiuuamẽ. Dulce refrigeriũ atq; dſo lamẽ
VYt nobis non no cat hoſtie grauamen. Oed fruamur requie omnis dicat amen
rſicts. Dignatum eſt ſuper nos lumẽ vultus tui dñe. Dediſti letidã in coꝛde meo
BDeus qui nobis ſignatis lumine vultus tui memoꝛiale tuũ ad inſtantiã
vwnice imagineʒ tuam ſudario impꝛeſſam reunquere wluiſti pꝛeſta ſupplidbo tuis
vt ita in terris per ſpetulum in enigmate venerari et honoꝛare valeamus vt te tunt
face ad fadẽ venienteʒ ſup nos iudicio ſecure iotunde videre valeamus per eundẽ

4 * .
emeaeceleee .

4 ℳ. orre annaa, kRer .r E kKels oa‿t terre, A23 er koee B le, d D h
rr — S, — õG . C „ - 515 . =- Fr i lrr ☚

1 3.— . - — P+ — .
. 2 2., 25 —— 7
Ber W. or As 2 2 Mu zrrr e r. e D , e erfr dir De, ſPelur Neg, ne,.
D r „. — —,— — Jagenrn- — r = = 22 2 . — E — —

2 ) aker ⸗

RD

—

7 2
7

₰

rſch eFe= e, , . . r e

ri. e Dr = te Dur E. „ 3 Weer n
e = S, , r r, S — 2 e, u öarer 7

En, r- H . e i-
, .7. S. = = E

1

D rn „.— —æ —

=.
IPrA ℳW
. 9
ü — A 9 7 * — 6 . . . 4. 4 Scn

ðð

ð — — „ — —

Salue ſanda i facies noſtri redemptꝛis. In qua nitet ſpedes diuini ꝛ2i
panitulo niuei coloꝛis Datagꝗ; vewnice ſignn ob amoril. Galue a Emliſornnl
ſandtoum. Qð videre cupiũt ſpiritus œloꝛum. Qos ab omni macnla purga vicioꝝ
Atq; nos conſoꝛtio diunge beatꝛum. Salue noſtra glo ia in hat vita dura. Labili
at fra gili cicoq; tr anſitoꝛia. Derdut nos ad patriam 9 felix figura. Ad videndũ faciẽ
q̃ eſt x̃i rura.Eſto nobis qᷓſumus tutum adiuuamẽ.Dulce refrigeriũ atq; dſolamẽ
Vt nobis non no cat hoſtie grauamen. Oed fruamur requie omnis dicat amen
rſicls. Signatum eſt ſuper nos lumẽ vultus tui dñe. Dediſti leticdã in coꝛde meo
oꝛati Deus qui nobis ſignatis lumine vultus tui memoꝛiale tuũ ad inſtantiã
vewnice imaginez tuam ſudario impꝛeſſam reinquere wluiſti pꝛeſta ſupplicibo tuis
xt ita in tertis per ſpeculum in enigmate venerari et honoꝛare valeamus vt te tunt
ſade ad fadẽ venienteʒ ſuꝑ nos iudicio ſecure 2 io dere valeamus gꝑer eundẽ

2 „ .
* 4 8

— —

——. f f f f ff fhf f f— — —f]

Jurre rr enrea, e ,Ben — te s zs‿da‿t t erre esg, r ie Baa, ͤI. F P) r ie
ρσ 2 rr JeEr zkeur „. — = r AD, B- » P— Fi, ree

4. „
+ - P

2

w W.- rer . Puer „ nr,

Nagarni — 22 — –, r —

4

P PN — . ‚— . „ 9- 2 —
5 ℳ ewmmc . 2 2 4 „ — —
r - Per⸗ D. Ae Dw r , r ersuft, Lrnrs, B, e ere .
b. — — — —— ——

15

—
i0

ſs

N

M.

K

J

H

G

P

E

D

C

VierFarbSelector Standard*-Euroskala Offset

Copyright 4/71999 VxyMaster Gmbh wwW. yymaster. com

2„