7 = uwni interlocutoriè vel definitivè, vel in Formalibus, vel
in Materialibus: Cum in Cauſa principali, tum in
Acceſſoriis, puta, de Uſuris, de Damno, de eo quod
intereſt, denique de Sumptibus & Expenſis. Id.
Blum. dici. tu. 7 y. num. 27.
G.) Poun §. 47. Tandem (3.) ſubnectitur Voöotum
Toma formale h. e. Formula ſeu Tenor Sententiæx. Id.

Blum. dict, loc.
TANTUM.

X

Cr
edit
Pigue
vel
, vel
Un in
quo
. I.

.
Otli

EEEEEE

s

J K 1. M N

☚

A 8 c D E F G

woοσα νπ11ι.
5RMA
MlINIS
DIDATO-
QNUM

ESSORATUM
ICIICAMERA-

* SENI'ATORUM.

ł* DEM JUDIIFUN
:ENNTUM EST,

UBI

*KIBUS ſeu VIRTU-
*ANDIDATORUM,
⸗ . vEC NOXN,
-TIONE ACTO-
2 PAMERALIIIM.
SY. Z L AKIX,
is Georgii Erneſti Winckleri.
, 5 NO MDCci XIWII.