in pꝛincipio.Apoſtoli Pauli pᷣdi/
cato egregij. Quaſqʒ additõs
etiã ex ſacratiſſimoꝛũ euãgeliſta/⸗
ruʒ codicibus.necnon ex inumera
bilibꝰ alijs ſacris ſcripturis ⁊ vbi
qʒ ſparſim. tꝑibꝰ vo retroactis aſ
ſumpſi. longiſqʒ cũ vigilijs didici
De quibꝰoibus in hoc oꝑe noſtro
ſepe imo ſepius mentõnes facio.
ea oĩa in ſpecie ⁊? oꝛiginaliter cõ/
memoꝛando tanqua teſtimõia ve
re ſinòdalia.⁊ omni veritate refer
tiſſiã. Que oiĩia in mediũ deduxi
mus pꝛo confirmatõe ⁊ intellectu
eoꝛuʒ.⁊ etiã pꝛo noua quadaʒ cõ/
ꝛdia ? armonia. cum eis omibꝰ
9 2