audiendi ſtudium non Oratori, ſed ipſius Liberatoris noſtri
honori, cui Vos ita deditos eſſe noui, vt ſperare queam,
vos hoc ſacro ſancto tempore hoc documentum pietatis in

eum vESTRAE pPublice declarandae libenter edituros eſſe.

Rogamus ſummum vitae omnis principem et auctorem,

propter duouνοοαιαν noſtram a mortuis ſuſcitatum, vt largiſſi-

mos fruétus victoriae ſuae proprios nobis ac perpetuos in
hac et futura vita efficiat. P. P. Linpfiae in Vigil. Paſchal.
D. xXX. Martii A. R. S. CIo IoO CCLXXI.

LIPSIAE
EX OFFICINA LANHENHEMIA

104

6001
TH

54

c IT OOQ R
NE LIPSIE NSIS.
PE MNIA

REDIVIVO ET
MPHANTI

A C R A

e

VierFarbSelector Standard*-Euroskala Offset

Focus

1⁵
Balance

1.

129 1 9 C C L X XI

10

K

H¶

ELE BRAND A

J

N D I C IT.

t inmitandis Pericopis Euangelicis,
zicis in Eccleſia noſtra vuſitatis.

.„ Copyright 4/1999 VxyMaster Gmbh wwW. VXymaster. com