convivæ. 67. 4
Zelum animarum quantum habuerit
Chriſtus in cruce. 99. 2

Zona Sacerdotalis ſub ſacrificio quid
ſignificet.

112. 2

2

19 20 21
V

X

UNUS PRO OMNIBUS

Hoc eſt:

CHRISTUS ISI

onventIs DEI FILIUSAℳero.

PENDENS IN LIGNO PRO HOMINE INDIGNE
de quo S. Paulus 1. Cor. I. 23.

No⸗ prædicamus Chriſtum Cr ucifi⸗

lrinis - alnm O P U S& Recho 0

Ommibus Chriſtum Crucifixum amantibus

E —
Gitantibus⸗ ac prædicantibus ad ſalutem animæ de⸗
. 5 proficuum, ac utile. 2 ‚=
6 nine It. Acceſſit ν eILenle S
C Tease concionatorius & Rerum meoralnz demimas
Operà & ſtudiò E

A. R.D. ANTONII GINTHER. —

Theol. Licent. Decani & Parochi .
ad S. Crucem in Biberbach. E

Quibus ad calcem adjicere placuit Epitomen vitæ ipſius Auctoris m
tam, uti ſperandum, immortalitatem translati,

EDITIOTERTIA,

, Cum gratioſa Facultate & Approbatione Superiorum.
83 F 4338 36 F 13e8637 . 233835 F. K3 36 36 ¾ †1363 63 £ 14383635 ¾ 4:6 38 36 3 * E3236

N I N TNNNNNNN lnraennnn 1
. e e e . 21

Con, W

W
VierFarbSelector Standard*-Euroskala Offset

19

ſſſſſ fummII I IIN ſ
18

18

2

15

17

16

fyff Sn

14

15

2.
—

IIITTTTITII

6

right 4/1999 VXMaster Gmba wwW.VXyMaster. com