Caſſiod. ſuper Pſal. Quoniam miſer.
Inſpice & fac ſecundúm exemplar,
quod tibi monſtratum eſt. Exod. 25.
Quod non intelligis, dum legis,
cognoſees in die viſitationis.
Thom. Kemp.l. 3. C. 3.

—

HEBDOMAS

PII SACERDOTIS,

Continens
Utiliſſimas Meditationes,
& Conſiderationes, ad Recollectio-
nem & profectum ſpiritũs perquàm
conducentes
Jam olim
in lucem datay
Sed nunc Inſtructionibus, & S.
tentiis ad rem facientibus illuſtrata,
& amplificata
Operd & Sradis

2

Sacerdotis ſæcularis

in cura animarum compluribs annis
verſati
Cum facultate Superiorum.

AIGSTA VINDEI.
Sumptib. Mathiæ Wolff, p. m. Viduæ & Filii.
An. 174 –.

15

ℳ ₰ r, e, r P,.
Aυso⁄.Gã CAaecC E aaz Jo Lels

X V

VierFarbSelector Standard*-Euroskala Offset

19 W

18

17

16

Copyright 4/1999 VXyMaster GmobH wwW.yXaster. com