9 §. 2. item 144. 2
29. TLurbata eſt in ſerm. 128.
2. item 150. 2. item 167. 2
* 30. Ne timeaz MARIA in-
Veniſti gratiam. 94. 1. item

7

104. 1. item 129. 2. item 130

2. 1tem 175. 2
3. Ecce concipie: & paries. 130. 1
1, 34. Quomodo fiet iſtud. 83.2

item 160. 1I. item 168. i. item

1978.1I. item 183. 1. item 1 86.2
38. Ecce ancilla Domini. 41.1

item 78, 2. item 83. 1. item

11z. 2. item 113. 1. & 2.
item 119. 2. item 130. 2
item 137. 2. item 189. 2
* 42. Benedicta tu in mulieri-
bus. 39. I. item 103. 1 item
138. 1
43. Unde hoc mihi, ut. 81. 2
4A5. Beata quæ credidiſti. 39. 1.
item 78. 2, item 12 1.2. item
. 138. 1
* 48. Quia reſpexit humilta.
tem ancillæ ſuæ. 4, 2. tem
9. 2. item 14. 1. item 68. 2
item 108. 2. item III. 2.
item 119. 1. item I21I. 1. item
131. 2. item 203. 2
Ibi. Ecce enim ex hoc beatam. 39
1. item 63. 2. item 121. ..
HMW iten 141. 1
⸗ 49. Fecit mihi Magna. 192. 1
2. 10., Evangelizo vobis gaudium.
62. 1
Verba.

a 19. Gonſervabat omnia
1 3 H. 1

1. 10. Plenitudo legis dilecti

29. Nunc dimittis ſervum Ec.
138. 2. item 167. 2. item
35. Tuam ipfius animam :30
2. item 82. 2. item 141. 2
. 51. Et erat ſubditus illis. 129. 2
52, Proficiebat gratia apud
DEUM. 22. I. item 92. 2
3. 19. Lux veni in mundum. 179. 2
O. 39. Si cæcus cæcum ducat. I 99. 2
II. 9. Quærite & invenictis. 104. 2
2:27. Beatus Venter & beata. 39. I
15. 7. Gaudium eſt Angelis. 49. 2
item 60. 1. item 76. 1.
6. Congratulamimi mihi. 104.2
19. 25. Stabat juxta crucem. 78. 1
26. Mulier ecce filius tuus.
141. 1
30. Inclinato capite. 233. 1
4. Coanguſtabunt te. 217. &
219. 2
22. 16. Reſpexit Petrum. 9. 2
: 43. Angelus confortans. 129. 1
Joan. 1. 9. Erat lux vera, quæ. 202.2
14. Plenum gratiæ & verit.
22. 1. item 25. 2. item 92.
2. item 99. 1
2. 4. Quid mihi & tibi eſt mul er.
—“ 141. 1
nebras.
1

1

3. 19. Dilexerunt mgis te

. 17.
.20. Qui malè agit, odit lucem
7727 2. item 30.2. item 200.2
4. 10. Si ſcirez donum DEI &c.
145,. 1
rſever.
83. 2
2. 2
mors.
2 5. 1
o. 81. 1
* 12. Abjiciamus opera teneb-
rarum. 27. 1. item 52. 2.
= item 200. 2
13. Sicut in die honeſtè &c. 201. 1
I. Cor. 4. ſ. Illuminabit abſcondita
tenebr. &c. 218 & 120. 1
I5. 10. Gratia DElI ſum quod ſum.
122. 41
41. Alia claritas ſolis &c. 2 .

2. item 99. 2
II. Cor. 4. 4 Qui eſt imag

oDEI. 189. 2
6. 14. Quz ſocietaz lucis &c. 22.

1, item 29. 2
Ephes. 4. 18. Tenebris obſcuratum
&c. 5. 2. item 32. 1. item
199. 2
autem.
22. 1. item 23. 2
Ibi. Eratis aliquando tenebræ. 25.
I. item 35, 2, item 97. 2
. 2 Ibi.

7. 38. Flumina de ventre ejus.
AG. I. 14. Hi oemnes erant pe

„ 2. 8. Pleni dierum.
Rom. 5. 12. Et per peccatum

F. 8. Nox præceſſit, dies

Index Sacræ Scripturæ.

Ibi. Ut filii lucis ambulate. 35. 2
Philip. 2. 7. Formam ſervi accipienz.

146. 2

Coloeſſ. 2. 3. curiose agentes. 6. 1
I. Theſſ. y. 5. Filu lucis „ noctis
.. &c. 17. 1. item 200. 2
Hebr. I. 3. Splendor gloriæ & figura.
&c. 169. 2. item 187. 1
4. Tantò melior angelis. &c.
9. 27. Statutum eſt omnibus &c.

13. 4. Honorabile conjugium &c.
— 182. 2
Jacob. I. 4, Perfecti & integn &c.

⸗ 11. Ortus eſt ſol ,& arefeci-

fænum. 137. 1. item 203 1.

4. 6. DEUS fuperbis refiſtit. &cc.

. ... 13 3. I
I. Joan. 1. 16. De cujus plenitudine.
Apocal. 5. 5. Leo de tribu juda.
203. 1
12, 1. Signum magnum apparuit
iin coœlo mulier Scc. 40. 1
item 87. 1. & 2. item 103. 1
item 141. 1. item 145. 2.
iiiitem 160. xI
Tbi. Luna ſub pedibus cjus. 3. 4
einceps omittitur.

21. 23. Givitas non eget ſole. 155.2

—

K
„de

Gn

MAHIALE BIPARTITUM

IN ο°ο

MARIA

rULCHRA uT LUNA

IN CAPTTE EIUS

oneeg STELLARUM
PDIODECIM

LüNA SUB PEDIBUS EIUS

Exhibetur,

ACCEDENTIBuIS IN FINE DUODECIM EXTRA-

DEM B. V., PO TIS-
ORPDINARIIS CONCIONIBUS PARTIM IN EUS
NGOLIINEORIIM AUT SINGULARIUM CILTO-
MUN VN 88. n Nh a Vöed HINC INDE DICTIS

AUCTORE
ILEONARDO LOHBRONNERO,

heol. Doctore, Reverendiſ. & Sereniſ. Princ. & Epiſc. Auguſtani Conſilia-
ecleſatico⸗ Viſitatore, Colleg. Eccleſ. ad S. Petri Dilingæ, Ejusdémque
Ruralis Capituli Decano, Urbis parocho, & in majori Monaſterio ibidem Mo-

nialium Confeſſario ordinario, quondam Cathedr. Eccl. Auguſta. Concionatore.
Anno
Quem gratulando indicat Amicus poẽta

Me naſcente novò, nova mundo prodigit, ernd

H34,na: Dlinls l. VMIaa LVna i
14. DCC. XXI.

S

R

VierFarbSelector Standard*-Euroskala Offset

Balancde Q

Focus

N

M.

Q
—

K
11

10

10

CLobpyright 4/1999 VXyVMaster Gmbhi wwW.VXmaster. om