& Nomina ſua Huic Libro ſubſcripſerunt,
&IPTVRA, VNICA WLEA VUERITATIS
EGVLA EBTNORMA,
ui post Doctors MARTINI LVTHERI felicem ex
in Controverſiam venerunt, ſolida acceſſit

onendis Subditis, Eccleſüs, & Scholis ſunm
moriam & Cautelam Pofſteritatis,
& Privilegio Seren:j. Bleltor. Saxon. Anno M. D. LxXAX.
Fenus fruſtra in Bibliothecis pluribus quaxſßta, .
cauſsà; ob crimen Variationis; & omnium melio-
A llegatis typoò diſcretis; Libro, Capite & Verſu nota-
dicio; Parallelis continuis; Paragraphis Numero per-
Exemplarium; Indicibus Rerum, Verborum, ILoco-
Nominibus Locorum & Officiorum, quæ ſubſcripti
latores, Ephori, Parochi, Ludimoderatores, Anno
dodernorum; cum Margine columnarum augmen-
doneis patulo inſtruéta,

Prælat. ad B. Virg. Magdeburg. Sereniſs. Ducum
em. S. Theol. PP. & Seniore Academiæ Jenenſis.

RIVILEGIO ELECTOR ET DVCALIL SAEON-
(QVE ORDINUM 8. IMPERII.

feripte curadus propriâ edita /

*

*

7

„
⸗

—. *