popoſceicct.

quia ſi hoc quod in nos delinquit᷑ ex coꝛ⸗

Cibꝛi dyalogoꝛũ beati Gꝛe⸗

goꝛij pape: vna cũ annotationi⸗

bus capituloꝛũ feliciter explici/

unt. Impꝛeſſi ac diligentiſſime

coꝛrecti Baſilee per Michaelẽ

Furter:ſub anno domini Ail⸗/

HM leſimo

uadringenteſimonono-

HMD geſimo

4

exto.
¶ Laus deo.

2 *
. .
. .
S 1.
.
2
S
¹
1 .
7 * 1. 4 . 5
.
— . X 4
. .
.
.
.
ℳ₰ℳ
.
5 2
—„
. .
. ℳ
* .
. 8 *
8
8 1
. .
.
.
1 4 .
.
–
. . 4 . .
1
8

2ð

4

.
= .
) £
R
.
4
.
S
4
.
.
4
.
.
.
.
.
.

”

18HO eleisoln-g-„PJepuels T1olDeleSATE-e

A X M 61 81

2

ooueſeg

snooꝗ

21 91 81 vI

N

81

uIOO eSeEUIAXAMAMM HUDO JTAISE MAXA 666 IUBLDAdOO
1I 01 6 8 1 9 8 8

2*

.„