quo ad coꝛpꝰꝗquo ad aiam miſerũ peccatoꝛem. Vñ er

go dicitẽ Mathei. x. Nlum timete qui habet co:puise⸗

Focus O Balance Q

N

11

10

VierFarbSelector Standard* -Euroskala Offset

Copyright 4/1999 VxVMaster GmbH uww.yXymaster. com