Ade ſopoꝛ vnde fuit.et ſi ſtetiſſet qusmodo habuiſſʒ
ſomnum libꝛo.ij.diſtin.xviij.?.

Aldam quomodo dicitur babuiſſe coꝛpus animale li

bꝛo.ij. diſtin.xix.I.
Ade coꝛpus quomodo erat moꝛtale et immoꝛtale li.
ij. diſtin.xix.2.
Ade coꝛpus in ſtatu innocentie quare non conſeque
batur diſſolutio libꝛo.ij.diſtin.xix.?2 .
Adam quomodo poterat a cibo abſtinere libꝛo.ij. di⸗
ſtinctione. xix. 25.
Adam peccante.an coꝛpus eius potuiſſet perpetua/
ri per eſum ligni vite li. ij. diſtin. xix. q.ij.d.R.28.

Agdam poſt peccatum moꝛtem euaſiſſe potuiſſe per

eſum ligni vite ſi que auctoꝛitatæs et rationes pꝛo
barevidentur. quomodo ſunt ſoluende libꝛo. ij.di
ſtin.xix. 29. et per totuimm.
Age plures pꝛerogatiue.libꝛo.ij.diſtin.xix.7.
Acdam cum poſteritate ſua quomodo in vite termi/
no fuiſſet ad celeſtia tranſiatus libꝛo.ij.diſtinctiõe

rxx. S. et eadem di.c.

Agdam quare non ſic habuiſſet appetitum ad coituʒ
ſicut ad cibum.libꝛo.ij.diſtin.xx.⁊ 5.

Age quare fuiſſet verbum ocioſum moꝛtale. libꝛo.ij.
dDiſtinctiõe.xx·. ꝛ.

a 5

t deoꝛdinationem mentis ad deuʒ

BR

Balancde Q

0

N EFocus

10

-Euroskala Offset

VierfarbSelector Standard“

Copyright 4/71999 VxVMaster Gmbh unww.yxymaster. com