uoluntatem propriam & ſpote ſequatur me. Nec uolo ꝙ co
gitet amplius quid neceſſe ei fuerit. Scit enim pater celeſtis.
quibus indigemus, Queramus igitur primum regnum dei &
hec omnia admiiſtrabũtur nobis. In oratorio nemo aligꝗd
a 11

Focus O Salance Q

N

S
—

Copyrigꝗht 4/1999 VXVMaster GmbH Wwww.yVXVMaster. com

Euroskala Offset

VierfarbSelector Standard-